Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek bunkóság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkóság?

Figyelt kérdés
A barátnőm a fejébe vette, hogy a lagziján csak hidegtálak lesznek. Mondtuk neki, hogy ez illetlenség a vendégekre nézve de nem lehet róla lebeszélni.
2013. máj. 6. 09:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Miért lenne bunkóság? Mindenki olyan lagzit csinál, amilyet szeretne és amire pénze van. Valóban nem szokványos, főleg ha amúgy hagyományos, hajnalig tartó lagzi lesz, de semmiképp nem nevezném bunkóságnak.
2013. máj. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%
Majd rájön! Egyébként nagyban függ attól is, milyen lesz a vendégsereg, mert pl. az idősebb korosztály biztosan nem fog örülni neki. Szerintem vannak hagyományok, szokások amiket nem célszerű megkerülni.
2013. máj. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem bunkóság. Ha ő ilyen lagzit szeretne, akkor ilyen legyen. Ennek a napnak róluk kéne szólnia, nem a násznép igényeiről.
2013. máj. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Az ő esküvője, az ő és a párja igényei szerint legyen minden.
2013. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem két gond van a hidegtállal. Sokan igénylik a pörköltet, ha ezt is beiktatjátok a töltött káposzta mellé, akkor eléggé változatos lesz.


A másik az, hogy a vendégeknek sorba kell állni a kajáért. Ez elmegy egy megbeszélésen, kisebb ünnepségen, de lagzin szerintem nem illő.

2013. máj. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
83%

Igen, bunkóság!! A vendég részéről. Örüljön, hogy meghívták. Majd a sajátján olyan kaja lesz, amilyet akar.

Nem kéne az ifjú pár hangulatát ilyenekkel rontani!!

2013. máj. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%

Az a bunkó, akinek a lagzi csak arról szól, hogy hányásig teli kell magát zabálnia.

Teljesen normális a kisebb lagzi is, még egész elegáns is lehet, svédasztallal, kellemes zenével.Azért szerintem a torta ne maradjon ki.Mindenki olyanra csinálja, ami tetszik neki és ami a költségvetésébe belefér.

2013. máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%

Én voltam ilyen esküvőn tavaly. A gond ott kezdődött, hogy az italok miatt, hamar megéheztek a vendégek és mindenki nyomult az asztalok körül, túrkáltak mindenbe. 10-11 órakor már egy morzsa se volt semmiből és éhes emberek mászkáltak mindenhol. Ez a hangulatra is rányomta a bélyegét.

Szerintem jól lakottan, sokkal jobb hangulata van az embereknek, plusz még táncolni is jobban fognak, hogy lemozogják az ételt.

2013. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%

Ha szerinted bukóság, akkor nem kell elmenni.

Másrészt, ha nem értesz egyet valamivel, ahogy a abarátnőd szervezi az esküvőjét még nem kell ilyen alpári jelzőkat használni. Gondolom te sem szeretnéd, hogy lebunkózzanak téged.

2013. máj. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
31%

Az a bunkóság, ha NEM a násznép igényei szerint van a lakodalom. Igaz, hogy a fiatalok napja, de ők VENDÉGLÁTÓK is egyúttal. A vendéglátás illemszabálya az, hogy a vendég igénye az első.

A mai fiataloknak nem ártana tanulmányozni az illemet.

2013. máj. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!