Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagy bunkóság az esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bunkóság az esküvőre bőröndöt venni?

Figyelt kérdés
Külföldön él a pár, de sokat utaznak haza. Nyaralni és telelni is járnak rendszeresen. Felmerült bennem az ötlet, hogy az elég praktikus, bár kicsit ""tré"". Szerintetek? Ha nem az, akkora ajándékot hogy lehet odaadni?
2011. szept. 6. 12:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
azért gáz,mert ha sokat utaznak már nyilván van nekik,és nincs szükségük rá..
2011. szept. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem jó ötlet, és legalább látszik rajta, hogy valóban pár igényeihez igazítod az ajándékot, nem csak úgy odavágsz egy húszezrest.

Tegyétek be egy nagy dobozba és csomagoljátok be. Nézzen ki úgy, mint egy ajándék :)

2011. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
73%
Mi is azt adtunk egy párnak. Nagyon örültek neki. Egyáltalán semmi "tré" nincs benne. Szerintem jobban örülnek neki mint egy negyedik vízforralónak ;)
2011. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%

Ha sokat utazanak akkor kb 3-4 évente tönkre megy még egy jobb börönd is. aztán soha sem jó mekkora a méret.

viszont mi újjat amíg telejesen szét nem megy azért nem veszünk mert nem fér el. de egy szuper samsonite böröndnek nagyon örülnénk.

2011. szept. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
59%

sztem meg az első válaszolónak van maximálisan igaza

ha egyszer tudnivaló a párról, h gyakran utazgatnak, akkor valszeg nem egy és nem kettő bőröndjük van már.. úgyh felesleges még egy ... -.-

2011. szept. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
72%
Remek ötlet!!!!-ha tele van pénzzel! :))) komolyan,vagy vmi elrejtve benne!!fantázia! :)
2011. szept. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Persze valami márkásra gondoltunk.


Valóban igaz, hogy valószínű sok van nekik. Én magamból indultam ki: nekem sosincs elég táskám/bőröndöm, és a nagysága sem jó sosem.

2011. szept. 6. 13:08
 8/22 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem vedd meg nekik nyugodtan a bőröndöt. Nem rossz ajándék. Persze akinek csak a pénz jó, az nem fog neki örülni. De az meg a pénzt se érdemli meg.


Egy hatalmas dobozba csomagold be, olyan amerikás ajándék kinézetűre.

2011. szept. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Mindenük megvan (jó módúak), mondták, hogy pénzre nincs szükségük (komolyan, többször is), inkább valami apróságot vegyünk.
2011. szept. 6. 13:11
 10/22 anonim ***** válasza:
61%

Vedd meg nekik :) Nem is értem, ezt a sok pénzéhes nőt, akik folyton az esküvői topikba írnak, hogy "ez sem jó, az sem, ha csak a szertartásra hívtak, ne vegyél semmit, ellenben ha vacsora is van, 40ezer is kevés..."

Nyilván ha meghívtak, közeli ismerősötök lehettek. Legalább lesz kire emlékezniük, ha évről-évre előveszik a bőröndöt. Én örülnék neki, táskákból sosem elég :)

2011. szept. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!