Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagy bunkóság ez tőlünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bunkóság ez tőlünk?

Figyelt kérdés

A párommal szeretnénk összeházasodni.

Nincs pénzünk, van egy 6 hónapos kisfiunk.

De nem szeretnénk senkit meghívni csak a tanúk és mi.

Nagyon nagy galibát csinálnánk ezzel ugye?


2010. jan. 23. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
A te életed a te esküvőd!!!Te döntessz a pároddal.A rokonságot te ismered.De minden csoda három napig tart..
2010. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Ha valaki ilyenért megsértődik, hogy nem hívjátok meg az esküvőtökre, mert nincs pénzetek, akkor az nem normális!

Nyugodtan házasodjatok csak a tanúkkal!

Nem kell foglalkozni azzal, akinek ez nem tetszik!


Sok boldogságot!

2010. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szülőket sem? Szerintem legalább őket kéne. Nekik lehet rosszul esik , hogy nem láthatják a gyereküket. Másrészről viszont a ti napotok, úgy lesz, ahogy ti szeretnétek.
2010. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem az, mondjuk azért az örömanyának és az örömapának ott a helye...
2010. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Több fiatal párt is ismerek,aki csak a tanuk jelenlétében esküdtek.Azért talán a szülőket meghívhatnátok.De ezt nektek kell eldönteni.És egyáltalán nem bunkóság-A lakodalom és a nagy felhajtás a pletykára éhes embereknek szól.
2010. jan. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság,a ti életetek,és ezzel nem ártotok senkinek.Nekünk is ilyen esküvőnk lesz,esetleg csak szülők,testvérek lesznek.Akkor is ha lesz rá pénzünk,mert utáljuk a tömeget,ha minket kell ünnepelni,azt is,meg a sok sablonesküvőt,amibe sok pénzt ölnek.Azt a pénzt inkább házra költeném,vagy vmi emlékezetes utazásra.
2010. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Három éve esküdtünk, két tanúval és kész!!!!
2010. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság, én is fölöslegesnek tartok olyanokat meghívni, akiket tán még sosem láttam, de a szülőket szerintem is illene legalább. Pláne ha jó is a kapcsolatotok. Ezt csak azért mondom, mert karácsony előtt anyu egyik barátnője is kapott egy levelet Németországból (lánya ott él a párjával). Egy közös kép volt, anyakönyvvezetővel, és egy rövid levélkével, hogy párjával úgy döntöttek egybe kelnek. Örült neki, de még is elsírta magát, hisz annyira szeretett volna ott lenni. Nem neheztel rá ezért természetesen, csak hát azért egy anyának az életében még sincs túl sok ilyen alkalom.
2010. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi is pont így tettük! Szerintem ezt mindenki megérti. A ruhám sem esküvői ruha volt. Később amikor tartottuk a templomit többedmagunkkal, akkor már ott voltak a szülők és a testvérek is.
2010. jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyuka vagy, gondolj bele, milyen lenne, ha a gyereked nem hívna el az élete egyik legfontosabb napjára.

Én a szülőket elhívnám a szertartásra. Az nem plussz költség...

2010. jan. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!