Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki hogyan oldotta meg azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan oldotta meg azt a kérdést hogy hogyan lett kifizetve a lagzi? A szülök vagy a házasulandók fizették?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 22:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Mindenki jól jár, kivéve a fotós, videós barátokat. :D :P
2013. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Igen ez igy van kedves 13:09 es kommentelő

igen sajnos időközben elszegényedtek ha meg felhozom h a tesomét állták akkor pedig ideges lesz kicsit rosszul esik

dehát haragba se akarok velük lenni

26L :)

2013. máj. 9. 18:19
 23/28 A kérdező kommentje:
Kac Kac 14:11 azért még 26 évesen csaknem vagyok vénlány :D
2013. máj. 9. 18:30
 24/28 anonim ***** válasza:
60%
Ha elszegényedtek, ha nem, akkor is számolhattak volna azzal, hogy előbb-utóbb Te is férjhez akarsz menni, és mennyire igazságtalan, hogy a nővérednek fizették, neked meg nem. Nem idegeskedni kellene, ha megpendíted, hanem tenni valamit. Most jól le leszek pontozva, pedig alapjáraton úgy vallom, hogy mindenki fizesse magának, de így, hogy a tesódét kipengették, neked meg semmi...Nem fair.
2013. máj. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

na jó de szerintem ha elszegényedtek akkor ha van is pénz nem fényes esküvőre kellett volna költeni hanem hozományra.

és akkor meg a tesód pattogni hogy neki nem volt hozománya az esküvő meg ugye mit sem ér a kezdéshez.


javaslat:


öltözzön be a vőlegény is menyasszonynak s így dupla pénz fog befolyni a menyasszonytáncból.

2013. máj. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

nálunk mi fizettük az esküvőt. mivel nem szaloncukorruhás 200fős számomra taszító rongyrázós lagzit csináltunk, hanem pici 17 fős polgári esküvőt,utána éttermi ebéddel, amit mindig is akartunk, ezért nem került sokba.:)


annyi volt a szüleim részéről, hogy nászajándékként kaptunk aranyat, (a gyűrűkre), amit a nagyszüleim hagytak rám. nos az arany kicsit több volt mint ami kellett a gyűrűkhöz, így a maradékot pénzzé tettük. miután anyu azt mondta a feleslegre , hogy az a miénk. némi pluszt jelentett az esküvőre. ebből lehetett pl. kék rózsa menyasszonyi csokrom, amit mindig akartam:)


anyósom nem vett részt a költségekben. de egyébként az én szüleim is maguktól ajánlották, nem kértük!


27/N

2013. máj. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az a szokás, hogy a szülők fizetik. Anyukám már félre is tett 1-1 milliót az esküvőnkre. Más kérdés, hogy lehet hogy nem fogadom el, mivel nem viselném el, ha beleszólna, hogy ki jöjjön, hol legyen...stb. Ugyanis én pl. helyszínre akarom hívni az anyakönyvezetőt, de ő már mondja, hogy húúú azt nem, meg mekkora hülyeség már.


Szóval inkább tartok egy kéttanúsat csütörtök délelőtt tök ingyen, aztán ülök be a Mekibe, minthogy valaki szervezzen nekem egy millás lagzit, amit úgy utálok, ahogy van!


Ebből persze sértődés lenne, és nagymamámnak is nagyon rosszul esne, ha nem látna férjhez menni, így asszem valami köztes megoldást kell találni :D :D

2013. máj. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
én erre azt mondanám hogy fizzese ki nekem kp-ben a felét. ennyiért befogom a pofám s a maradékból olyan esküvőt szevez amilyent s akinek akar.
2013. máj. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!