Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnátok nekem tippeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manócska0918 kérdése:

Tudnátok nekem tippeket, ötleteket adni dekorációval kapcsolatban? Amit tudni kell: sátras lagzi sörpadokkal.

Figyelt kérdés

Augusztusban lesz az esküvőnk. Vidéki sátras lagzi lesz az udvarunkban. A színekről már vannak elképzeléseim: bordó-fehér, esetleg lehet még barack vagy fekete.

Esetleg, ha valaki tudna nekem adni egy linket vagy weboldal címet ahol találnék ötleteket esetleg képeket, azt is nagyon megköszönném!!!


2013. máj. 10. 06:56
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
2013. máj. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Szerintem a színes virágok és lámpák, égők sokat tudnak dobni a hangulaton...:)

2013. máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


fehér égősor, szerintem nagyon szép, vagy lampionok. Egyik esküvőnkön olyan díszítés volt, hogy a névkártyákat parafadugóba helyezték bele, váza gyanánt boros üvegek voltak és gyertyákat tettek az asztalra.(ez volt a legegyszerűbb és legszebb díszítés tavaly). Nálunk az étteremben gyakori díszítés, hogy üveg tálakba (kisebbe és nagyobba) tesznek úszó gyertyákat és köveket esetleg virágokat. A barack- fekete szín nagyon jó! :) Fekete- barack színű kavicsok, mécses tartóval a legegyszerűbb.

2013. máj. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!