Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lagziba 3 éves gyerekkel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lagziba 3 éves gyerekkel? Eleven kisfiú, minden érdekli, szerintetek el lehet vinni?

Figyelt kérdés
Addig maradnék vele, amíg van kedve, apja várná csak meg a menyasszonytáncot.
2013. máj. 19. 21:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ha hívták, akkor biztos várják. Mi a kérdés?
2013. máj. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
86%
Templomi esküvőre nem, mégiscsak egy helyben kell ülni másfél órát, a bulira igen, annak úgyis az a lényege, hogy érezzük jól magunkat, ,,elevenkedjünk"
2013. máj. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
másfél órát??? felétek milyen szertartások vannak???
2013. máj. 20. 15:34
 24/26 anonim ***** válasza:

miért? hosszú?


ha mise keretében van, esetleg énekkar, szólóének is van, akkor simán 1 1/2 óra.

ha csak eskövő, akkor az 1/2 óra mindennel együtt.


Ha a pap sokat beszél, lőjétek le ;)

2013. máj. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menjetek el. Táncoljatok vele, attól is fárad és kicsit jobb mint a rohangálás a lábak alatt. :) Ha figyelsz rá, nem rángat le mindent az asztalokról, nem mászik fel mindenhova és nem kiabál, toporzékol, hisztizik, akkor az ég világon semmi baj nem lesz. Nálunk is van pár kisgyerek a nagy családban, ha esküvőn összefutunk, mindenki szívesen beszélget velük, még néhányan el is rohangálnak utánuk. Nagyszülők testvérének az unokatestvére és egyéb rokonok, akik sosem látják a gyereket és szét csipkedik ilyenkor az arcukat, hogy mekkorát nőttek. :D

Ha meghívták a gyerekemet is és úgy gondolom, hogy tudom fegyelmezni és minden rendben lesz, akkor egészen biztosan elvinném. Ha fáradt, akkor ahogy te is mondtad irány haza és kész. :)

2013. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én 2 évesen voltam először esküvőn. A pap küldött ki, mert beszéltem. Szüleim tanú és nyoszolyó asszony voltak. A kereszt szüleimmel kint megvárhattam volna az esketést. Elterjedt, hogy én milyen rossz gyerek vgyok. Után már 9 évesen voltam, akkor is féltek, hogy újra ez lesz. Akkoriban, már egy jó magatartású, templomjáró lány voltam. A násznép összetételétől s függ, hogy mehet-e a kicsi. Van, aki nem díjazza a gyerkeket. A mi esküvőnkön már óvodáskorúak voltak, akik élvezték.
2013. máj. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!