Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lagziba 3 éves gyerekkel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lagziba 3 éves gyerekkel? Eleven kisfiú, minden érdekli, szerintetek el lehet vinni?

Figyelt kérdés
Addig maradnék vele, amíg van kedve, apja várná csak meg a menyasszonytáncot.
2013. máj. 19. 21:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
92%

A mi lagzinkon egy kisgyerek volt, a keresztfiam. Mivel az apukája volt a tanúm, evidens volt, hogy jön ő is. Sokáig bírta a strapát, a nagy tortáról a szeletelés után szépen, sorban lelopta a marcipánrózsákat abba a hitben, hogy senki nem látja. :-) A szülők hoztak egy járókat neki, és amikor elfáradt, abban aludt. Nem zavarta a zaj, a vonatozás, semmi. Reggel meg hazament a szülőkkel együtt.

Menjetek nyugodtan. Arra vigyázzatok, hogy a nagy futkozásban azért senki ne essen át rajta, és a szertartásokon azért ha nem tud viselkedni, akkor szerintem vigyétek ki. Az én keresztfiam például eszeveszettül megéhezett a templomin, és hangosan megkérdezte az anyukájától, hogy és mikor lesz a sok süti? Hát kimentek egy szelet kenyeret gyorsan bedobni. :-)

2013. máj. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy bárki lepontozna a véleményedért. Nem csak megerősítést vártam, egyszerűen érdekel, mások hogy látják.

Amúgy meg a saját gyerekemet képes vagyok kordában tartani, ettől nem félek. :)

2013. máj. 19. 22:17
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, abszolút rajtad múlik, hogy mások mennyire fogják idegesítőnek látni :) A mi esküvőnkön ott volt a párom 3 éves unokaöccse, szintén nagyon eleven. Annyi eszük nem volt a szülőknek/nagyszülőknek, hogy fegyelmezzék, így halál nyugodtan beállt a fotós elé, hogy ő most fényképez (nagyi persze készséggel odaadta a gépét hozzá), ezért fél órát csúszott a fényképezés, mert mindig arrébb kellett tessékelni, a kajánál bemászott az asztalok alá bugyit fotózni, a tortáról le akarta szedni a díszítést, szóval tényleg elviselhetetlen volt. De ez elkerülhető lett volna, ha a rokonoknak lett volna eszük.. Amit tanácsolhatok: álljatok a szertartáson hátra (így még a hiszti előtt ki tudtok észrevétlenül menni), figyelj rá, hogy másokat ne zavarjon (pl mint nálunk a fényképezésnél), ha nyűgös, vidd haza, így biztos jó lesz mindenkinek! :)
2013. máj. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
A mi esküvőnkön voltak 3 éves gyerekek,az égvilágon semmi baj nem volt velük.Most az enyém 3,szombaton megyünk esküvőre,de a lagziban ő nem marad,mert ha nincs 8-kor ágyban,akkor kő kövön nem marad.Túl fáradt lenne,nyűgös,senkinek sem jó ez.Inkább hazamegy Mamával,mi meg Apával mulathatunk hajnalig.
2013. máj. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én magunkból, a körülöttem lévő szülőkből indultam ki. Ha látom hogy nem bír magával, unja akkor hazamegyünk. Volt már hogy rosszul mértem fel egy színházi előadást, még nem nekik való volt, szerencsére szélen ültünk ki tudtunk jönni. Középről necces lett volna, de mindegy is, az esküvőről bármikor el lehet jönni. Ha rosszalkodik figyelmeztetem. Max még egyszer, utána hazajövünk. Én így látom mindenkinél egyébként. Ne becsüld már le a szülőket:) Oké mindenki elfogult a gyerekével, de nem ilyen dolgokban. Az anyasággal még nem jön a hülyeség. Nyilván nem fogja senki hagyni a gyerekének, hogy 10-20 embert vagy még többet, felidegesítsen egymaga
2013. máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
14%
Én nem vinném a kicsit a helyetekbe.Semmi keresnivalója a részeg dajdajozó ordibáló emberek között.
2013. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Lagziba igen temploma nem.
2013. máj. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

lagziba nyugodtan.

nálunk mindig sok gyerek van.

Csak azért figyelj rá.


Unokaöcsém 3 évesen a templomban kihúzta a nagyzászló tartó rúd biztosító szegét.

Még jó, hogy a fiatal párt nem ütötte agyon!

:)


egy másik meg bejelentette a templomban, hogy tele a pelenka (csak máshogy fogalmazott)

2013. máj. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
63%

15) a baj az, hogy sok szülő hiába vágja, hogy haza kéne vinni a gyereket, úgy van vele, hogy á annyira nem gáz ő meg jól érzi magát és nem akar még menni. A többi vendég meg a falra mászik a hisztis gyerekétől.

Nálunk pl. volt olyan szülő, aki olyan jól érezte magát, hogy fel se tűnt neki a gyerek felmászik mindenre, fejre esett meg ilyenek.

2013. máj. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván azért írt ki kérdést a kérdező, mert kíváncsi volt mások véleményére is, annak ellenére, hogy neki is volt egy elképzelése. Miért kell ebbe belekötni???

Kérdező: szerintem vidd el, amit "ki kell bírnotok" az a szertartás, amikor csöndben "kell" maradnia, ha nem megy, akkor kijöttök, üljetek a hátsó sorba. Utána a lagziban már épphogy nem baj, ha szaladgál, én ahány lagziban voltam, mindegyikben voltak gyerekek és hát rohangáltak egész este, amíg ott voltak. Ha már fárad, akkor pedig megoldható, hogy hazamenjetek, akkor végképp nincs kérdés.

2013. máj. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!