Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ruhát válasszak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhát válasszak?

Figyelt kérdés

nyár közepén 2 esküvőre is megyünk barátommal.

Az egyiken az én rokonom megy férjhez, rá 1 hétre vidéken az Ő unokahúga házasodik meg.

Annyit tudok a lány esküvőjéről, hogy fiatalos banda lesz főként, kötelező lesz mulatni, és biztos eléggé odateszik magukat, mert pl. a ruhája is gyönyörű lesz stb.


Mit vegyek fel? Milyen stílusú ruhába menjek? Tudom, nem én leszek a lényeg, hanem a menyasszony, de szeretnék csinos és nőies lenni, gondoltam varratok magamnak egy ruhát az utcánkban van egy varrónő, olcsón, de szépen dolgozik. Milyen stílusú legyen, milyen színű stb? Tudtok képet ötletnek?


Amugy 20éves lány vagyok, kb 165cm, és kb 58-60kg, barna szemű, nyakközépig érő (jelenleg festett vörös hajú)

a cicim nem nagy, de formás, a csípőm kicsit széles, a combom nem vastag, átlagos a testalkatom.


Illetve nemsokára hivatalos vagyok barátom unokatesójának az áltis ballagására is, semmi alkalmi ruhám nincsen, mit vegyek fel? Magassarkút tuti szeretnék, de milyen ruhát illik?


2013. máj. 22. 13:52
 1/10 A kérdező kommentje:

az esküvőre ugye barátommal illik összeöltöznünk, pl ha nekem a ruhám teszem azt lila, akkor neki vagy lila nyakkendő vagy egy lila kendő illik az öltöny zsebébe, vagy egy lila ing stb. Igaz?


Amugy milyen színű ruha illik egy esküvőre és milyen nem?

2013. máj. 22. 13:54
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

a hagyomány szerint a fekete piros fehér tilos.

ilyesmi fazon szerintem jó lehet: [link]


nézegess interneten ruhákat(az esküvői szalonok többségénél vannak alkalmi ill koktél ruhák is)

2013. máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Az összeöltözés azért már inkább pénzkérdés, mint illem. Az illem inkább annyit mond erre, hogy a fekete, fehér, piros színeket lehetőleg kerüld, és mindketten elgyetek az alkalomhoz illően felöltözve. Az már esztétikai kérdés, hogy mennyire igazítjátok egymáshoz. De ha ő mondjuk nyersszínű vagy világosszürke öltönyben van, te bármilyen ruhát felvehetsz hozzá. Ha azonban mondjuk bordó a nyakkendője, akkor már ne erőltesd a bordóval disszonáns színeket. De nem kell ugyanolyanba öltözni.
2013. máj. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Valami ehhez hasonló?

[link]


Feketét és fehéret mellőzd.

2013. máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszínű fehér, piros, fekete ruha nem illik, valamint sokat mutató (túlzó dekoltázs vagy túl rövid szoknya).


Jól mutat valóban, ha a párod az általad írt módon hozzádöltözik.


Átlagos alkathoz szinte bármit felvehetsz, írtad a lilát, úgyhogy linkelek olyasmiket. Pici mellekhez csak a nagyon mellkidobós fazonok nem jók :). A ruha lehet hosszú is, ha nem túl csicsás (abroncsos vagy egyéb...), laza fazonú. Én eleve egy lenge, de elegáns (selyem, muszlin, sifon, stb.) anyagú ruhát javasolnék. Szóval ne legyen estélyi, de pamut buliruha sem.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2013. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár őszintén szólva festett vörös hajhoz (nekem is az van) jobban illenek a krém, pasztell színek, a kékek és a zöldek, valamint a szürke, esetleg még a sárga lehet jó. A lila-rózsaszín kombóból inkább a halványabb, mint az élénkebb árnyalatok, a piros-narancssárga pedig általában nem jó, mert elveszik mellette a hajszín.
2013. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os amit mutatott nagyon szuper! Valami krémszínben el tudnám képzelni és ezer módon felveheted :)
2013. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
árnyalattól is függ, de szerintem vörös hajhoz ne erőltesd a lilát/rózsaszínt. (engem pl. mindig émelygés fogott el, ha megláttam a Született feleségekben Breet rózsaszínben. és mindig rózsaszínben volt.:D) szerintem vöröshöz a zöld áll iszonyú jól.
2013. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, sokat segítettetek! :)

ha sötét vörös marad a hajam valami zöldes ruha mellett fogok dönteni, ha addig átfestem, akkor maradok a pasztellesnél, rózsaszínt-lilát nem vennék fel, barátomból se csinálnék majmot az összeöltözésnél ezzel :D


szerintem ballagásra egy krém-fekete csipkés magassarkú cipőt veszek fel farmer minivel és egy pánt nélküli fekete felsővel dobok egy enyhe sminket és kész...

2013. máj. 22. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!