Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi ruhátokat vettéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi ruhátokat vettétek vagy kölcsönöztétek? Melyik a jobb választás?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 14:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

én varrattam, de ha választani kell, megvenném. Így tovább tudom adni, nem kell görcsölni, hogy mi baja lesz, és a kölcsönzőbe visszavitelkor milyen indokkal fognak még pénzt kérni... Ha újonnan veszed, rajtad lesz először, rád szabják, ha használtan, akkor is csak 1-2 menya viselte előtted, míg a szalonost lehet, hogy már 8szor átszabták XSről XLre...


pénzügyileg jobban megéri megvenni, meg a szabás-gondok miatt is (szerintem)

2013. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Melyik a jobb? Attól függ milyet szeretnél. Én kölcsönöztem. Az a ruha, amit választottam kb. fél millió Ft-ba került volna, így fel sem merült, hogy megvegyem, kikölcsönöztem 100 eFt-ért. (Egyébként először rajtam volt.) Viszont láttam már olyan menyasszonyi ruhát is, amit 30 eFt-ért meg lehetett venni. Azt megéri megvenni, még akár el is lehet utána adni majdnem ugyanannyiért.
2013. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hol kölcsönözted 100e Ft-ért? Nekem mindenhol 160-180e Ft kölcsönzési árat mondanak. ( Budapesten)
2013. máj. 24. 15:06
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem 40 ezerért egy olyan ruhát, amilyet elképzeltem, mert pont akkor ment csődbe egy szalon a városunkban és kiárusítás volt. Ilyen esetben hülye lettem volna kölcsönözni 80-100 ezer forintért vagy még többért. Szerintem az a jobb választás, amivel olcsóbban jössz ki.
2013. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Varrattam. Anyaggal együtt 22K volt.
2013. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

Én megvenném (látni elég helyen 30-tól már gyönyörű ruhákat!), vagy varratnám kb. hasonló árkategóriában. Hülye lennék a duplájáért vagy a triplájáért bérelni, hogy aztán még vigyázzak is rá, mert tönkremegy.

Utána eladnám.

2013. máj. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én béreltem. Az én ruhámnál ez volt a legolcsóbb, egyrészt emiatt maradt ezen a választás, meg nem akartam, hogy a későbbiekben esetleg ne tudjam eladni. Akkor úgyis csak pakolgattam volna.

Mindenkinek más a jobb

2013. máj. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

"Én megvenném (látni elég helyen 30-tól már gyönyörű ruhákat!), vagy varratnám kb. hasonló árkategóriában. Hülye lennék a duplájáért vagy a triplájáért bérelni, hogy aztán még vigyázzak is rá, mert tönkremegy.

Utána eladnám."


Ugye azt nem gondolod komolyan, hogy amit 30 eFt-ért meg lehet venni és amit 90 eFt-ért lehet bérelni az ugyanaz a kategória.

2-es vaqgyok. Egy vidéki nagyvárosban béreltem a ruhát, de már több, mint 8 éve. Ha 160-180 eFt-ért kölcsönözhető ruhában gondolkodsz, akkor szerintem azokat megvenni kb. 1 millió Ft. Nincs olyan, hogy egy konkrét ruhát olcsóbb megvenni, mint kibérelni. Annyi, hogy ha valakinek megfelel az, amit meg lehet venni 30 ezerért, akkor felesleges a bérléssel foglalkozni, mert az nem egy nagy összeg. Ha magasabb árfekvésű és minőségű ruhát szeretnél, akkor szerintem bérelni érdmes.

2013. máj. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%
8-at, nem izgat, hogy ugyanaz a kategória-e. Én nem vagyok olyan idióta, hogy 80-ért béreljek, vagy még többért. Tegye, akinek sok a fölös pénze.
2013. máj. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

"8-at, nem izgat, hogy ugyanaz a kategória-e. Én nem vagyok olyan idióta, hogy 80-ért béreljek, vagy még többért. Tegye, akinek sok a fölös pénze."


Vegyél már vissza magadból! Mi az, hogy az idióta, akinek több pénze van rá, vagy esetleg többet ad a minőségre, basszus?


A kérdésre válaszolva: én a vételt vagy a varratást javasolnám. Ha magasabb árkategóriájú ruhát választasz (1000 eurós vagy drágább), akkor is tovább tudod adni legalább a feléért, (bár általában magasabb, kb. 70%-os áron szokás) csak nem Magyarországon, hanem külföldi fórumokon.

2013. máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!