Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ajánlanátok Budapesten cukrász...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlanátok Budapesten cukrászdát ahol tényleg finom esküvői tortát sütnek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 24. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
a 17. kerületben a Végvári cukrászdában nagyon finom sütiket, tortákat sütnek, esetleg nézzétek meg
2013. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Charlotte cukrászda a Fővám tértől nem messze van, és isteni sütijeik vannak.
2013. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Csepelen van a Lord Mignon.

Isteni és gyönyörű tortákat csinálnak. :)

2013. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-)
2013. máj. 24. 21:49
 5/16 anonim ***** válasza:

igen, a 2. válaszoló jót mondott, az tényleg jó hely :)


van még egy: Újpest Központhoz közel esik, Harangvirág cuki

[link]

2013. máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

ha az ár nem számít(ana)..


Gerbeaud cukrászda....

2013. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Daubner cukrászda. nagyon finomak, de a design nem a legújabb :)

Mi sima tortákat rendeltünk onnan és nem mondtuk meg h esküvőre lesz. (annyira csúnyák voltak az esküvőinek eladott torták) Mind egy szálig elfogytak!

2013. máj. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Elkezdtem nezegetni amit ajanlottatok, hat van nehany gyonyoru. Csak hat az arak is "gyonyoruek"....


Utolso: pont ez jutott eszembe par perce! :-)))

Lehet hogy rendelunk harom tortat es az lesz az eskuvoi torta. Legfeljebb teszek mindegyikre olyan viragot mint ami a dekorban is van.

De azert meg nezelodok, koszonom a tobbi javaslatot is!

2013. máj. 24. 22:24
 9/16 anonim ***** válasza:
23%
Sugar Shop! Szerintem isteni volt, rég ettem ilyen finom cukrász sütit, mert amúgy nem szeretem őket, ennek is fanyalogva álltam neki.
2013. máj. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

Ja, sugar shop.


[link]


Jó régen volt, nem azt mondom, de amúgy annyira nem jók a sütijeik, mint amennyiért adják. A sugar az egy olyan hely, amibe érdekességképpen beülsz, mert trendi, meg tök jó izék vannak meg blablabla. Egy esküvői torta nem arról szól, hogy milyen színes, meg extrém dolgokat alkot a cukrászda úgy általában, ott biztosra kell menni, hogy tökéletes legyen az íze (is).

2013. máj. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!