Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ajánlanátok Budapesten cukrász...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlanátok Budapesten cukrászdát ahol tényleg finom esküvői tortát sütnek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 24. 21:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a tovabbi valaszokat is! :-)
2013. máj. 25. 10:41
 12/16 anonim ***** válasza:
46%
Megkérdeztem az illetőt, akinek a Sugarból volt a tortája, hogy volt-e bármi problémája a cukrászdával. Elmondása szerint semmi. A kiszállítás pontos volt, az ár korrekt, a kinézet szintén. Megnéztem a honlapon a tortát, és pontosan ugyanúgy néz ki, mint a fényképeken a kiszállított darab. Persze nem olcsó hely, viszont ők megengedhették maguknak, és szerintem nagyon jól választottak.
2013. máj. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Le lettem pontozva.... pedig nem írta a kérdező, hogy milyen árkategóriában....


Az étterem ahol dolgoztam mindig onnan rendelt, így volt módomban kóstolni a süteményeiket, tortáikat, gyönyörűen dolgoznak, mindig pontosak.


Az ára magas...de nem ez volt a kérdés...


ezen felül a Perity-ben sütnek finoman (ez olcsóbb)

2013. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Szerintem a pontozgatassal nem kell torodni, nem eri meg. :-)

En mindenkinek zoldet adtam, kiveve a 9-es hozzaszolot. Tole utolag is elnezest kerek, veletlenul nyomtam a kozepso kezecsket es valtoztatni nem tudok.


Nekem minden valasz hasznos volt es nagyon koszonom a javaslatokat.


En a sugar shoprol kulonben azt hallottam hogy gyonyoruek a tortak de az izre viszont nem figyelnek. De kostolni meg nem kostoltam toluk semmilyen sutit, igy nem tudom hogy kinek van igaza.

2013. máj. 26. 08:14
 15/16 anonim ***** válasza:

Az újpesti Harangvirág cukrászdát nem tudnám ajánlani, mi onnan rendeltük eljegyzésre a tortát, a piskóta morzsolódott, alig lehetett vágni mert szétesett, a marcipán pedig kő kemény volt rajta.

Esküvőre innen rendeltünk: [link]

A torta finom volt nagyon, csak annyi volt a probléma, hogy a kedvezményt amiben megegyeztünk mégse kaptuk meg, aztán a porcelán nászpár se pont olyan lett, amit megbeszéltünk (nem lett átfestve a Férj haja).

2013. máj. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

pöttyös bögre kávézó,

Falusi libák


Ha beírod a google-ba, kijön mindkettő blog

2013. máj. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!