Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van akinél részben vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinél részben vagy egészben a férj (is) felvette a feleség nevét?

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Kötőjelesen vettem fel a férjem nevét, és ő is megváltoztatta az övét az enyémre.
2013. máj. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Deutsch-Für Tamás
2013. máj. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Én majd a feleségem keresztnevét fogom felvenni.
2013. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Én felvettem így. Kiss mária faragó péter helyett kiss mária kiss péter lettünk gyerekünk kiss vivien
2013. máj. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk...én felvettem a férjem nevét kötőjelesen és ő is az enyémet kötőjelesen:) Azóta már elváltunk:D:D
2013. máj. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is kölcsönösen felvettük kötőjellel egymás vezetéknevét.
2013. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zabmester ***** válasza:
Nálunk szóba került, hogy a párom is felveszi az én nevemet, de még nincs kőbe vésve. Én tudom, hogy majd kötőjelesen szeretném, ő meg még nem biztos benne, hogy mi legyen. Mondjuk még odébb van a dolog. Én mindenesetre örülnék neki, ha ugyanaz lenne a vezetéknevünk. Gondoltam arra is, hogy csak simán felveszem az ő vezetéknevét, de az úgy nagyon hülyén alliterálna, így kötőjelesen, az övé, plusz a sajátom jobban hangzik.
2013. máj. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!