Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párom szülei házassági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szülei házassági szerződést akarnak. Szerintetek aláírjam?

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 15:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Igen sajnos vannak ilyenek emberek.

Én ismeretségembe is van ilyen. A férfi nagymamája meghalt, a szülők neki adták a lakást, feleségül vett egy lány jöttek a gyerekek kicsi lett a lakás eladták, majd a lány szüleihez építkeztek a lakás árából. Elváltak most a férfi lakásából épült lakásba az új szeretőjével lakik míg a férfi albérletbe.

Persze, hogy a nőknek nem tetszik, a házassági szerződés mert váláskor gyerekekre hivatkozva elég sok minden elérhető, ami házassági szerződéssel nem.

Mai világban hülye az a férfi akinek van valamije és nem akar házassági szerződést.

2013. jún. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Mindenkire érvényes. Nem tudhatod mi lesz a jövőben. Ez viszont egy biztosíték, hogy az exed ne követeljen olyan dolgokat magának, amit nem kellene. Az ember olyankor sebezhető, és hogy vége legyen a macerának, sok mindenbe hajlandó bele menni. És itt semmihez semmi köze nincs az intelligenciának. Olyankor érzelmek vannak, amik rossz tanácsadók tudnak lenni.

Ráadásul kevés válás szép...

2013. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

részemről megjelenhet másik nagy ő, más szerelem, elválhatunk és társai...én olyan férfit választottam magamnak, aki van annyira intelligens, hogy tudom, nem forgatna ki abból a hatalmas vagyonomból, ami van (nem sok, de ha úgy vesszük, akkor már az esküvőre irhatnánk szerződést...)...az még hagyján, hogy abban biztos vagyok, hogy holtodiglan-holtomiglan, de ha ez meg is hiúsulna, akkor is azt vinné, ami az övé.....bár nálunk miénk van....uh lehet, hogy könnyebb igy...én szintugy...nem kéne az, ami nem az enyém...nálunk ezrét sincs...ha más indokoltnak látja, írjon alá, irasson házassági szerződést...mi nem tudunk ugy neki indulni, hogy mi lesz ha vége....szerintem nem baj, ha van...és az sem, ha nincs...mig a két fél tisztességes a másik felé...

24L

2013. jún. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Utolsó leírjuk kinek mi van és aláírjuk, ebbe semmi olyan nincs ami tartalmazná mi lesz válás esetén.
2013. jún. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

remek...csak fölösleges...a házasság előtti vagyon külön vagyon marad....csak amit házasság alatt szerez meg az ember, az lesz közös...erre kell irni, de mint mondtam, ezt meg válás esetén is meg tudnánk oldani emberi módon a párommal...ennyi:) aki akar, irjon...nálunk nem kell:) nincs baj ezzel, csak az a szerződés is legyen tisztességes....mindkét félnek megfelelő

24L

2013. jún. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!