Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Feleségek, férjek! Ti mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, férjek! Ti mennyit ittatok a saját lagzitokon? Persze csak normális kereteken belül gondoltam.

Figyelt kérdés
esküvő

2012. aug. 21. 10:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pohár pezsgő koccintáskor, és itt vége is. :)
2012. aug. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 2 hete szombaton volt. Én semmit , mert nem szoktam inni, nem találtam még olyan piát aminek igazán ízlett volna az íze. A férjem kb.4-5 üveg sört . Nem volt részeg.
2012. aug. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak a pohár pezsgőt. Nagyon könnyen becsípek, és szerintem iszonyú kínos, ha akár a vőlegény akár a menyasszony piás a saját esküvőjét.
2012. aug. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy pohár pezsgőt. Még a házasságkötéskor is alkoholmentes pezsgő volt, szóval csak az étteremben ittam egyet.
2012. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
3 felest ittam
2012. aug. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
pezsgő, és egy feles a fotózás előtt hogy oldja a feszültséget, nagyon jó képek lettek :)
2012. aug. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
pezsgő a házasságkötő teremben, két feles (mondjuk koccintottam vagy 20szor, de mindig letettem a tele poharat és senki nem vette észre :D) két citromos sör, meg 3 koktél, mindezt 17 óra alatt, szóval nem csíptem be még mielőtt valaki leszól :D
2012. aug. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szinte semmit nem ittam.
2012. aug. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
3-4 pohár pezsgőt, de nem ártott meg, szép lassan iszogattam meg az este alatt.
2012. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hát én reggel nyomattam egy felest :) a koccintáskor egy fél pohár pezsgő, a vacsora alatt nem nagyon, a nyitótánc után meg ittunk :) nyilván mértékkel, de mondjuk egy sör a barátnőimmel és mondjuk úgy 2-3 jéger, vodkanarancs lecsúszott :) viszont abszolút nem látszott meg, mert mellette sok üdítőt ittunk, táncoltunk és kiizzadtuk. Meg nyilván nem fél óra alatt, hanem reggelig. Reggel meg a pincérekkel koccintottunk még az egyik asztalnál :) Abszolút nem rúgtunk be, a fejünk sem fájt. Nem volt semmi gond szerencsére :)
2012. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!