Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Testvérnek esküvőre mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testvérnek esküvőre mennyit kellene adni?

Figyelt kérdés
Bátyám, jó viszonyban vagyunk. Párommal megyek, jól keresünk. Elég, ha adunk egy húszast? Vagy kéne más is hozzá?
2013. jún. 7. 10:12
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
45%
20-as? Viccelsz? Saját testvérnek legalább 100E-t, főleg ha jól is álltok. Mi 100-at adtunk a bátyáméknak, pedig mi nem keresünk jól, egy fizuból élünk.
2013. jún. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk a távolabbiak adtak 50 ezret . Szerintem nagyon kevés az a húszas, főleg mint írtad jól kerestek. Szerintem javítsd át egy százasra.Úgy már barátságosabb.
2013. jún. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
76%

Testvért szért nem szokás így letudni.


Mi csináltunk egy elég személyes ajándékot,és 300ezer került bele.

Amikor tavaly mi házasodtunk,mi is ennyit kaptun tőlük,egy szép ajándékkal.

(ők is,mi is jól keresünk,bár milliomosok nem vagyunk)

2013. jún. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
69%

én a tesómnak vettem egy autót, és kapott egy kétszobás lakást is.

de ezt a családon kívül senki sem tudta, úgy állítottuk be, h ő vette mindkettőt.

2013. jún. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
57%
Itt mindenki ilyen piszok gazdag? Senkivel sem értek egyet, aki előttem írt nagyobb összegeket és egyebeket. Annyit adunk, ami nem veszélyezteti a saját megélhetésünket. Ez nem a pénzszórásról szól. Komolyan el vagyok képedve egyeseken!!
2013. jún. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
87%

Ha anyagilag nem állnék jól, nem pénzt adnék, hanem a pénzből valami igazán személyes, vagy egyedi nászajándékot adnék.

Ha pedig jól állnék, akkor az ajándék ugyanúgy megmaradna + egy nagyobb összeg.

2013. jún. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 ivilicious ***** válasza:
54%
szerintem marhaság ez az egész pénzügylet.....kár,h erről szól már minden. aki tud,az ad,de szívesen adja,amennyit akar,de nehgoy már kötelező legyen....undorító
2013. jún. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
59%
Ha jól keresnek igenis illik 100ezer legalább. Mi az unokatesómnak adtunk fejenként ötvenet menyasszonytáncba, és még ötvenet külön nászajándéknak.
2013. jún. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
Nem kötelező, de most mászkáljunk ajándékért? Valamit meg csak adni kell.
2013. jún. 7. 10:28
 10/55 anonim ***** válasza:
59%
szerintem az nagyon kevés,és írod,hogy jól kerestek. 20.000 az kb csak a kaja és hol van akkor az ajándék?
2013. jún. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!