Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elmennétek két hónapra dolgozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek két hónapra dolgozni egy hajóra vagy helyette a bátyád esküvőjére?

Figyelt kérdés
A bátyáddal jó kapcsolatban vagy, sokszor segített rajtad, az esküvőjén megígérted, hogy énekelsz. Keveset keresel alapjáraton, de adósságod nincsen. A dátum előtt egy hónappal lenne lehetőséged két hónapra elmenni hajóra dolgozni, ahonnan nem engednének el a szertartásra. A fizetésed a triplája lenne. Ti mit tennétek?

2013. jún. 10. 21:37
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Keveset keres, de nem az az éhenhal kategória, mint ahogyan többen is írták, és csak két hónapos szerződés van, mert helyettesíteni kell valakit a hajón betegség miatt. (énekesnő) Tehát nem egy hosszútávú dolog. Az bántja a vőlegényemet, hogy benne gyakorlatilag fel sem merült, meggondolja a dolgokat, főleg úgy, hogy a szertartáson énekelt volna végig.
2013. jún. 11. 12:16
 22/26 anonim ***** válasza:
26%

én is elmentem volna a helyében, a fizetésből pedig kap a házaspár egy hiper-szuper ajándékot, kárpótlásul.


Elhiszem, hogy sz@r, de ez van, sajnos a mai világban a pénz beszél...

2013. jún. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
25%

sztem sem ennyire egyértelmű... pláne, ha csak helyettesítés, nem biztos, hogy máskor is megkapja a munkát! Ellenben ha itt jó, akkor máskor is hívják!!!! Ez a mai világban így megy, ha elszalasztasz egy alkalmat, lehet, soha többet nem jön újra!!!!


Én is vendéglátóban vagyok, tudom, milyen nehéz egy hajóra kikerülni!!!! Volt ismerősöm, aki szintén helyettesítéssel került ki olyan hajóra, ahova máshogy nem tudott volna!!!


A mai világban sajnos tényleg a pénz beszél... mint te is mondtad: az esküvő ki lett fizetve!!!!! Vagyis nektek is a pénz számít, nem???? Miért nem tettétek át? Hát a pénz miatt!!! Ti sem hagynátok úszni akár 1 milliót! Ő miért hagyjon????

2013. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én mérlegelnék. Biztos, hogy az esküvőt csak nagyon nyomós indokkal hagynám ki. De ha olyan munkalehetőségről van szó, ami egyszeri, lehet, többet nem lesz rá alkalmam és nagyon nagy szükségem lenne a pénzre, lehet, hogy kimennék. Nem könnyű helyzet, nem irigyellek.
2013. jún. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Egy 90 fős esküvőnél, ahol sokan a tengerentúlról jönnek, le van foglalva a szállás, megvan rendelve a kajától kezdve az összes szolgáltató nem olyan egyszerű egy hónappal előtte átszervezni. Szerintem egy esküvő arról szól, hogy mindenki lehetőség szerint alkalmazkodjon a párhoz és fordítva. Tehát ha a vőlegényem húga tegyük fel fél éve már tudta volna, akkor még át lehetett volna rakni, de egy hónappal előtte már képtelenség mindenkivel egy teljesen másik időpontot egyeztetni.
2013. jún. 11. 17:51
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Viszont, most már ez a helyzet, ha ő így döntött, nem nagyon tudtok mit csinálni! Egyébként lehet, hogy meg fogja ő ezt később bánni, tuti lesz a rokonságból is valaki, aki megmondja neki majd, hogy ez mennyire illetlenség volt a részéről...Ez egy kicsit más, de amikor bátyám házasodott, előző nap az osztálytalálkozóra sem mentem el, mert másnap kipihent akartam lenni, még is csak bátyám esküvőjéről volt szó! Szóval, a lány más értékrendet képvisel, neki most a pénz fontosabb, mint, hogy ti házasodtok...Idővel mad érik még, vagy ha nem, akkor így kell elfogadni..
2013. jún. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!