Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek lesz júliusban esküvője?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek lesz júliusban esküvője? Hogy álltok a szervezés még hátralévő részével?

Figyelt kérdés
Nálunk még sok teendő akad. Nincs menyasszonyi cipőm, se sminkesem még.
2013. jún. 12. 19:07
 1/7 anonim válasza:
Ne aggódj. Én 1 hét alatt hoztam össze, nem nagy esküvőt, de minden színvonalas lett:) Szóval van időd még:)
2013. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sminkest tudok ajánlani,ha pesti vagy. :)
2013. jún. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ditta323 ***** válasza:
Nekem is júliban lesz. Műkörmös nincs még, páromnak kell öltöny. Zenéket kell összeállítani és még pár dolot letisztázni
2013. jún. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is juliusban lesz. Mar megvan a manikuros, fodrasz, sminkes, megvan a ruham, parom ruhaja, cipoje, nekem meg nincs meg a cipom, es nincs meg, hogy mibe leszek a lagzin.

Lagzi mar megvan, hogy hol lesz, le van foglalva, szemelyek meghivva, menu meg nincs konkretizalva, elozene le van foglalva....mi van meg?

Gyorsan ossze lehet meg hozni, de azert jo lenne 2-3 hettel elotte meglenne, mert jobb, ha biztosra megy az ember.

Nektek lesz proba fesules, proba smink? En inkabb azt is csinalok, biztos ami biztos:D

Nekem egy csomot segit anyosom:D Jobban elvezi mint en. Mindig is akart egy lanyt,de nem lehetett neki, csak egy fia, hat meghagyom neki az oromot, hogy intezkedjen egy kicsit.

2013. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is júliusban leszünk férj és feleség. Igazság szerint már csak az utolsó egyeztetés hiányzik a szolgáltatók egy részével. (zenekar, fényképész, cukrász) A cukrászt a héten még elintézzük, a zenekart és a fényképészt pedig azon a héten hétfőn. Minden más készen van. A szolgáltatók lefoglalva, egy részük kifizetve, időpontok, dekorelemek, ruhák és kiegészítőik a fogason lógnak hetek, hónapok óta. 1 éve kezdtük a szervezést, így mára már csak 1-2 apróság maradt. :)
2013. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is júliusban lesz, egészen pontosan 6-án. Már csak apróságok hiányoznak, pl. befejezni a köszönetajándékokat, zenéket összeállítani a polgárira, nyitótánc...szóval ilyen apróságok. A cipőt szerintem vedd meg minél hamarabb, hiszen nem árt, ha otthon néha-néha felhúzod, hogy szokja a lábad.
2013. jún. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk június 29-én lesz, és igazából már csak egy póting, egy öv kell a leendő férjemnek. Már csak a virágkaput kell megfonni, elmenni az utolsó jegyesoktatásra, megtisztíttatni a gyűrűket és még egyszer beszélni a vőféllyel. Ez már a finis!:)))
2013. jún. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!