Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen költségek vannak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen költségek vannak egy templomi esküvőnél?

Figyelt kérdés

2013. jún. 14. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Sok mindentől függ!Helyszín,ruha,meghívottak száma,torta,mekkora ramazurit szeretnél csapni utána és hol,enni-,innivaló.Menj föl egy esküvőszervezéssel foglalkozó cég honlapjára és nézz árkalkulációkat,vagy kérdezz meg egy rendezvényszervezőt.Ő mond minimál és maximál árat is,de a határ a csillagos ég! :)
2013. jún. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Első,olvasd már a kérdést normálisan!


Kérdező nálunk 20.000 Ft de úgy hogy külső helyszínen lesz!

2013. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Egyháza, egyházközsége és papja válogatja...

Mi meg sem voltunk keresztelve, de mindenképpen szerettünk volna templomi esküvőt, ezért keresztelő, bérmálás... a pap nem kért pénzt az esküvőért, azt mondta, ennél több nem kell neki, mint hogy két felnőtt csatalkozik a hívei közé :)

2013. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Kedves utolsó! Azért annyira nem szabadon választott a cécó, hogy a legolcsóbb egyházat kiválasztjuk. Római katolikuséknál biztos nem ingyenes... És ha jól tudom egyházadó is van, náluk ezt visszamenőleg ki kell fizetni. Tudod, azt tartják, hogy Krisztus koporsóját se őrizték ingyen.
2013. jún. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

Bizony az utolsónak igaza van. Az egyház adót visszamenőleg be kell fizetni, ha nem volt addig fizetve.

Nekünk 4 éve 25.000 Ft volt, igaz nászmise volt, de nem volt orgona. Az egyszerű szertartás olcsóbb valamennyivel, de számold hozzá ha ti szeretnétek diszíteni a templomot. Ilyenkor irigylem a reformátusokat, ott ingyenes az esküvő.

2013. jún. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Római katolikus vagyok és nekünk ingyenes.

Ha meg valakinek kb. csak a díszlet kell és amúgy templom közelében sem járt már, akkor meg ne csodálkozzon, hogy kérnek pénzt.

2013. jún. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mondta valaki, hogy a legolcsóbbat válassza? Ha mondtam, kérlek, idézd...

Azt mondtam, nekünk nem került semmibe, nem fizettünk egyházadót, és rk esküvő volt. Szegény plébános úr sajnos már elhunyt, de ő bizony megkeresztelte azokat a gyerekeket is, akinek a szülei nemhogy megesküdve, de megkeresztelve sem voltak, azt mondta, a kicsi nem tehet a nagyszülei butaságáról...

2013. jún. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Csak érdeklődtem.

Nekünk nem lesz templomi esküvőnk, nem vagyunk se hívők, se vallásosak így pofátlanságnak tartanánk ha egy nap kedvéért felvennénk a "fapofát".

Persze szép, de nem akarunk képmutatóak lenni.

2013. jún. 15. 17:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Az egyházadót nálunk sem kérik visszamenőlegesen, nekünk a kápolna használatáért kell fizetnünk mert egyébként azt nemigen használják, és előtte ki kell takarìtani, fel kell diszíteni.
2013. jún. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gabszem ***** válasza:
nálunk Kecskeméten 25000 az esküvő plusz a templom díszítése kb 8000 Ft.
2013. jún. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!