Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi értelme van pár hetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van pár hetes diétát tartani az esküvő előtt? Utána 1hét alatt úgyis visszajön.

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 16:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ezek a csajok mondták is, hogy ők bizony fogyóznak, vagy csak látod rajtuk, hogy fogynak? Leírom az én helyzetemet, mert én is folyton ezt az előítéletet kapom. Júliusban férjhez megyek, eddig teljesen átlagos súlyom volt, sokak szerint vékony voltam. Aztán kb. 3 hónapja kiderült, hogy anyagcsereproblémám van, fogytam pár kilót, de már sajnos ez is bőven látszik rajtam. Nah én azóta folyton, minden ismerősömtől, rokontól azt hallom, hogy minek fogyózok az esküvőre, miért nem eszek ezt vagy azt. És rohadtul nem szerettem volna fogyni, de már unom, hogy mindenkinek folyton magyarázkodjak. Csak teljesen véletlen, hogy pont most derült ki ez a sz*rság nálam, és nem az esküvő miatt fogyok. Persze az tényleg más, ha valaki tényleg csak és kizárólag az esküvőre akar lefogyni, ezt hülyeségnek tartom. Csak arra szerettem volna rávilágítani, hogy nem tudhatjuk, mi áll a dolgok hátterében.
2013. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!