Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Már több mint 4 éve vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már több mint 4 éve vagyok együtt párommal szeretnék egy eljegyzés félét, de nem úgy hogy kb. egy év múlva esküvő lesz, hanem csak egy összetartozás jelképeként kérje meg a kezem. Ez jó ötlet vagy semmi értelme?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Jó ötlet, főleg, ha ő is így gondolja és ő kéri meg a kezedet, mindenféle utalgatás és célzás nélkül.

Sok boldogságot!

2009. júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Igen itt a probléma a "kérje meg a kezem"-en van. Ha ő akarja, akkor úgyis megkéri. Ha nem akarja akkor minek erőltetni? Úgy nem hiszem, hogy értelme lenne.
2009. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
Ha nincs konkrét esküvői motiváció ahogy írtad pl egy egy évvel későbbi lagzi víziója akkor teljesen felesleges szerintem.
2009. júl. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem meg jól gondolod.Finom kis módszerekkel terelgetni kell a pasikat az eljegyzés felé,mert némelyik olyan,hogy magától talán sosem kérné meg a barátnője kezét.Legyél rajta,ne várj rá .
2009. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
én 17 vagyok a barátom 26.mindketten tudjuk h nem lehet esküvő a korom miatt a közeljövőben de egy összetartózás jelképeként és h jelezze a későbbi szándékát megkérte a kezem.szóval miért is ne...szerintem ha megkéri vki vkinek a kezét az nem azt jelenti h rohanni kell egy éven belül az anyakönyvvezetőhöz.
2009. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
nálunk is ugyanez volt a helyzet.két hónapja volt az eljegyzésünk de esküvőt még nem tervezünk.mi is az összetartozás miatt:Dngyon jó ötlet....annyira jó így éldegélni:Dhogy ő a vőlegényem:Dén nem bántam meg.a jegyben járásnak is van egy varázsa amit szerintem érdemes tovább élni mint pár hónap.
2009. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Igen ez szép dolog és érdemes élvezni a jegybenjárást.Az egy jó érzés,hogy ő hozzám tartozik és összetartozunk.Én is szeretném már,hogy ezt átélhessem.Várom párom mikor teszi meg ezt a lépést.Kívánom neked,hogy sikerüljön a dolog és szép legyen.Amúgy meg igenis van értelme.
2009. júl. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Én 3 éve vagyok a párommal és már jó ideje pedzegeti az eljegyzést.De csak most tartunk ott hogy eljött az idő.Nálunk se lesz egyhamar esküvő,szeretnénk,de még tanulok párom meg a munka mellett új szakmát tanul így megbeszéltük hogy várunk még 2-3 évet.De legalább tudom hogy mik a szándékai:) Megkaptam már pár embertől hogy ha nem lesz esküvő akkor minek ilyen "hamar" az eljegyzés,de nem figyelek rájuk.Mi tudjuk hogy mit akarunk és azt is hogy ehhez még kell pár év hogy minden rendben legyen.
2009. júl. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk sem volt kitűzve,hogy az eljegyzéstől számított x éven belül esküvő lesz.Miért ne lenne értelme?
2009. júl. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%

Szia!

Szerintewm nagyon jó ötlet az eljegyzés akkor is, ha nincs kitűzve az esküvő.

Nekünk a 2 éves évfordulónkon volt az eljegyzés. Ennek már több, mint 10 éve, és a mai napig nincs kitűzve az esküvő időpontja, pedig már gyermekünk is van.

2009. júl. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!