Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van olyan kisebb-nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan kisebb-nagyobb esküvői bakitok, amiket véletlen megörökítették fényképen?

Figyelt kérdés
Nem kell megmutatni, de elmondjátok mi az? :)
2013. jún. 18. 09:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lerepitette a szél a fátylam,bele a tóba aminél fényképezkedtünk.(szerencsére már a szertartások után,igy nem volt gond)
2013. jún. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szertartás alatt készült egy kép, anyósom nagyon dühösen néz az anyakönyvvezetőre, apósom félrehúzott szájjal nézi a padlót, a férjem húga meg pont forgatja a szemét.


A fátylam nagyon hosszú volt és nagyon nehéz is, így nem tartott ki, a szertartás alatt készülő képeken folyamatosan látszik, hogy egyre jobban csúszik ki, míg végül a mikor az aláírás után mentem vissza végképp kiesett.


Egyébként a fátylat sebtében hozták utánunk, azért is nem lett rögzítve rendesen, mert a bevonulás előtt volt vagy két perc, hogy betegyük a hajamba. Szóval anyukám emiatt egy rakás képen egy hullazsákkal látható a háttérben, amiben eredetileg a fátylat hozták.


Aztán az időjárás miatt bent kellett eldobnom a csokrot, nem kint. Én viszont ezt nem vettem figyelembe és konkrétan teljes erőből felbäsztam a plafonra a csokrot. Másodjára is. Harmadjára sikerült eldobni rendesen. Ez is mind megvan képen. Látni kéne az emberek fejét. A vőfély tátott szájjal ugrik, hogy elkapja nyílegyenesen feldobott és közvetlen mögém lezuhanó csokrot a csajok meg messziről dőlnek mindenfelé a röhögéstől. A videón ez hallatszik is.

2013. jún. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon jók, második, neked különösen sok baleset történt, remélem azért nem lett rossz kedved :D
2013. jún. 18. 12:25
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, dehogy. Nagyon jó esküvő volt, iszonyú jó bulival.


Az ilyen fátyol dolgok engem amúgy nem igazán zavartak. Mikor kiesett, akkor odanyúltam felcsaptam az egészet a karomra, visszamentem a helyemre és odaadtam anyukámnak. A csokron én is csak röhögtem, anyósomékat meg ugye ismertem már előtte is. :)

2013. jún. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Megint én vagyok, találtam még egyet. Ez nem valódi baki, csak a fotón néz ki úgy, de szerintem nagyon vicces.

Az anyakönyvvezető miután lezavarta a szertartást mindkettőnknek gratulált kezet fogott velünk és adott puszit is. Na a férjemnél pont olyan szögből készült az egyik ilyen kép, mintha kőkeményen lesmárolni készülnék egymást. Tök poén még végig a képeken és szép megható szerelmes szertartásos képek, vége kivonulás, majd az új férj "lesmárolja" az anyakönyvvezetőt. :)

2013. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Anyukám és apukám esküvőjén volt hasonló, véletlen rossz helyen írták alá anyáék, és pont fotósorozat volt, mikor javították a hibát. Apa írja alá, a feje felett anya meg épp röhögő görcsöt kap (ilyen vörös fej, elnyílt száj) :D A kedvenc esküvői képe mai napig :)
2013. jún. 18. 22:02
 7/12 anonim válasza:
100%
esküvőn voltam rokonéknál, kb 15 éve, apám, hozta a fényképezőgépet, az egész famíliát fotózta állandóan, nos a templomi után vette észre, hogy nincs film a gépben :D
2013. jún. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szüleim esküvőjén volt, kb. 20 éve. ment a puszilkodás, és pont akkor kezdett a szüleimre közelíteni a kamera. Mikor végzett a közelítéssel, pont apát vette, ahogy egy másik csávó akar neki puszit adni, de mindketten ugyanarra hajoltak, így szájrapuszi lett belőle. ÉS PONT ŐKET VETTE A KAMERA :D Mai napig dőlünk rajta a röhögéstől :D
2013. júl. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:D Ezek jók :D Jöhet még :D
2013. júl. 3. 18:30
 10/12 anonim válasza:

Ha még nem késô én is írok egyet.

A nagybátyám esküvôjén ott volt a nôvérem barátja is. A templomi szertartás után a vôlegény és a menyasszony fotózkodtak, a többiek meg elmentek sétálni. Amikor visszaértünk a menyasszony nagyon röhögött. Kiderült, hogy a menyasszony összetévesztette tesómékat 2 vadidegennel, és velük fotózkodtak. Jó képek lettek, mosolygó menyasszony és vôlegény, mellettük 2 röhögô fiatal.

2013. okt. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!