Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy legyenek megírva az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyenek megírva az ültetőkártyák?

Figyelt kérdés
Gondban vagyok, hogy mindenkinek a teljes nevét írjam ki? Pl.: X István, X-né Y Mária, X Katalin. Vagy pl.: X család, és azon belül vagy lesz keresztneves pluszban, vagy annál az asztalnál úgy ülnek ahogy akarnak. Esetleg milyen variációk vannak még? Nektek hogy volt/lesz?

2013. júl. 8. 16:59
1 2
 1/11 Amado atya ***** válasza:
12%
Nem volt ültetőkártya. Mindenki oda ült, ahova akart/jutott neki hely.
2013. júl. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem nálunk volt, de én olyan esküvőn voltam ahol a keresztnevek voltak kiírva. És ugye a családok egy kupacban ültek, szóval ha kettő is volt abból a névből, akkor a környező nevekből rálehetett jönni, ki hova ül. De pl ez a nagymamám keresztfiánál volt és a nagyim kártyájára az volt írva hogy keresztanyu.
2013. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem is felesleges,mindenki úgy üljön ahogy szeretne. :D
2013. júl. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én azért szeretném, hogy legyen, mert vannak olyanok, akiket szeretnék magunkhoz közelebb tudni, van akiket meg nem annyira. Nem állhatok oda az asztalokhoz h légyszi te ne ideüljél, mert ezt a barátnőimnek foglalom stb... De a lényeg, hogy lesz ültetőkártya! A kérdés a megírására vonatkozik. :P
2013. júl. 8. 17:50
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Mindenképp legyen ültetőkártya! Én már voltam 2 olyan lagziban is, ahol nem volt, az egyiken szembekerültem a menyaszony falusi rokonaival, akikkel egy szót nem tudtam beszélni egész este, egy másikon meg tesómék kerültek totál idegenek közé.

Egyszerűen írd rá a teljes nevüket.

2013. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt amire teljes neveket írtunk, és volt amire családneveket. Körasztalok voltak és minden asztalnál 1 ültetőkártya amin fel voltak sorolva a nevek vagy családok, az asztalnál mindenki oda ült ahova akart, de a teremben azért elosztottuk a vendégeket.
2013. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én kiírtam mindenkinek a teljes nevét.. nem tudhattam, hogy pl. a vőlegény rokonságából ki sértődne meg esetleg, mert háklis az ilyenre, akkor meg az én családomét is így csináltam, hogy egyforma legyen... :)


pl. Kovács Jenőné vagy Kovácsné Nagy Erzsébet


Ez a tuti, így senki nem keveredik össze :)


Amúgy pillangós kártyáink voltak, vezetéknév a bal, keresztnév a jobb szárnyán. AHol túl hosszú volt, és nem fért ki, ott vagy kisebb betűméretet használtam, vagy elcsúsztatva írtam az első két nevet (pl. Kovácsné Nagy) a bal szárnyra, míg a harmadikat (Erzsébet) a jobbra.

Viszont a második keresztnevet senkinél nem tüntettem fel

2013. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A teljes nevek szerintem jobbak, és az egy asztalhoz egy lista is jó megoldás, mert mégsem annyira megszabott.
2013. júl. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi mindenkinek azt írtuk ki, ahogy szólitjuk őt.
2013. júl. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Mi teljese nevet írtuk az ültetőkártyákra, nálunk fontos volt, mert elvált szülők gyereke vagyok, néhány furcsa rokonnal, ezért el akartuk kerülni a kellemetlen szituációkat, sikerült is :)

Én egyébként is ültetőkártya párti vagyok, vendégként is, és a teljes névre szavazok :)

2013. júl. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!