Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nőtársaim, vagytok itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim, vagytok itt a gyk-n olyanok, akik hozzám hasonlóan nem álmodoznak arról, hogy menyasszonyok legyenek?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és soha sem álmodoztam sem esküvőről, sem templomról, sem menyasszonyi ruháról. Ruháról csak úgy hogy valami dögös szabásúban készíttetek magamról fotósorozatot, mert esztétikus és jó poén :) Más egyébért nem. Ja, és elég felnőtt gondolkodású és érett vagyok már mielőtt valaki ezt firtatná. Két komoly párkapcsolatom volt eddig, a második még most is tart.

2013. jún. 2. 13:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%

Persze, sokan vagyunk evvel így.

33/N


Ezek csak társadalmi szokások, amivel sok helyen már a kisgyerekeket is etetnek, hogy jaj milyen szép menyasszony leszel meg ilyenek. Olyan megerősítéseket kapnak, hogy az ilyenek miatt érzik magukat jónak, menőnek mert ezek az elfogadottak.


Kisrácoknál pl. sokkal ritkábban nyomatják, hogy jaj de szép vőlegény leszel, ha elmennek egy bolt előtt nem állnak le velük, hogy de szépen fogsz majd kinézni vőlegényként.


És sok más hasonló nyomás, elvárás , sikerélmény hosszú éveken át.

2013. jún. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Én sem álmodozom róla. Nekem pl. nem kell, hogy évekig járjunk jegyben, ahogy manapság szokás. Mi majd eldöntjük, hogy összeházasodunk és ennyi. Két tanú, utána nászút.

Nem fogok hónapokig esküvőt szervezni, a ruhán görcsölni, és a többi...

Párom meg örül, hogy így gondolkodom. :)

24N

2013. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%
hozzád hasonlóan gondolkozom 23éves vagyok és nem is szeretnék férjhez menni, nem igazán látom az értelmét.
2013. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%

Igen, mert már az vagyok:)



Arról hogy menyasszony legyek sosem álmodoztam, feleség szeretnék lenni, de arról sem álmodoztam..


Rémálmom maga az esküvő, stresszel h néznek és középpontban leszek. De úgy érzem ha csak 2 +2 en bemennénk alaírni, azt később megbánnám, megbánnánk...


26 éves vagyok

2013. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
40%
Akkor mit kerestek az Esküvő topikban? Miért olvassátok?
2013. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%

Én a családi kapcsolatokra mentem, ott láttam meg ezt a kérdést.


első voltam

2013. jún. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Én is a családi kapcsolatokra megyek mindig. A kérdés feltevésénél meg nyilván igyekeztem a megfelelő témakörbe tenni :)
2013. jún. 2. 14:18
 8/26 anonim ***** válasza:
70%

Na, az 5ös válaszoló biztos valami önérzetes menyasszony-jelölt vagy pedig már feleség...ha nem érdekel a kérdés, minek olvasod és válaszolsz?

Egyébként én sem álmodozom ilyesmikről, csak felhajtásnak tartom, rengeteg idegeskedéssel...szerintem felesleges.

24N

2013. jún. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sokan vannak így. Én szerettem menyasszony lenni, a ruhát is szerettem, de ha nem úgy jött volna össze, hogy tudunk lagzit tartani, akkor sem dőlt volna össze a világ. Az emberek nem egyformák. Esküvőben is pl. vannak, akik a két tanúsra szavaznak, mert úgy érzik, ez egy intim pillanat, nem tartozik másokra, mások meg a nagy lagzit pártolják, mert minél több emberrel szeretnék megosztani az örömüket. Van, aki szeret öltözködni, szívesen veszi fel a menyasszonyi ruhát, van aki csak kényelmetlen nyűgnek érezné. Ettől még senki sem jobb, kevesebb, vagy több a másiknál, nem érettebb, vagy éretlenebb. Az érettség inkább a hozzáállástól függ és nem a ruhától.
2013. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
60%
Én is ilyen voltam,huszonegy-két éves koromig,azután megváltozott minden....
2013. jún. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!