Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok egy ehhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok egy ehhez hasonló az idős (ebb) hölgyhöz az esküvőtökön?

Figyelt kérdés

Fél órája nevetek :)))))

http://www.youtube.com/watch?v=By3AfUwxnJ0&feature=related


2012. jan. 6. 23:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
Sírvaröhögős...ahogy majdnem elcsúszik áhhh XDXD
2012. jan. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

juj nagyon komoly

tipikus kínos helyzetbe hozó néni:)

de minek igazgatja?

2012. jan. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%

:D

Szegény...

2012. jan. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%

Milyen kis segítőkész fő, hogy a menyasszony uszálya jól álljon.

Ezt nevezik félidős koszorúslánynak.

Vagy inkább koszorús néninek?

2012. jan. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Kemény! :D
2012. jan. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nagyon durva. ÉS még az sem szegte a lelkesedését, hogy majdnem el is esett. Folytatta dolgát szorgosan.

Amúgy, ha így belegondolok. Engem kizökkentene az izgalomból, ha mondjuk valaki elcsúszna az uszályon. Szóval még akár jól is elsülhet. És egy maradandó emléket is képezne:D

2012. jan. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
22%

Én nem tudnék ilyen humorosan hozzáállni.

Megtöri a magasztos pillanatot örökre, bármikor végignézi a pár az esküvőjét, ezt a hülye nyanyát kell látni, amint bohóckodik.

Ha netán valami fontos rokon, akkor is beolvasnék neki, de nem aznap, akkor már nem mérgesíteném magam, hanem az esküvő után valamikor. De ha nem olyan fontos rokon, vagy egy ismerős, a szidalmakon kívül még kártérítést is kérnék tőle, min. 50 ezret fájdalomdíjul, ill. számára büntetésképp. Más kérdés, hogy ha nem kapnám meg, nem állnék bosszút, nem törnék össze semmit a lakásában, nem szúrnám ki a kocsikereke gumiját, de még többször megemlíteném neki, ha nem akar fizetni, hogy komolyan vegye, mit tett. Aztán ha nem fizetne, hagynám a francba, csak épp megszakítanám vele a kapcsolatot.

2012. jan. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó, nem vagy te egy kicsit idegbeteg? Vagy a kis hercegnő típus, akinek az esküvőjén még a szél is csak megadott irányba fújhat?


Szerintem vicces volt. :D Néni nagyon segíteni akart, nah!

2012. jan. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%
Nem vicces, inkább gáz. Mi van, ha nagy igyekezetében elszakítja a fátylat, vagy sérülést okoz a menyasszonynak?
2012. jan. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

Így végig nézve vicces, de hasonló helyzet fordult már elő nálunk is. Bár ott az édesanyám volt az, aki majdnem kitépte a fátylat a hajamból a pap előtt, mondván: "Legyél már csinos!"

Hát megmondom őszintén, az esküm kellős közepén babrál valaki a fejemnél, megrémülök, beszéd közben és kiderül az édesanyám. Én majdnem rosszul lettem.

2012. jan. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!