Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Muszáj megemlékezni az elhunyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj megemlékezni az elhunytakról egy esküvőn?

Figyelt kérdés
Mert nekem meghalt az édesanyám és tudom hogy nem bírnám ki sírás nélkül. Tudom hogy ez furán hangzik de nem bírnám ki!
2007. szept. 24. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
A saját esküvődön úgy "rendezkedsz", ahogy neked jól esik. Egyébként mi van akkor, ha elsírod magad? Miért más ez a könny, mintha az örömtől macatolnád el magad? Egyébként is a család, azok az emberek vannak ott, akik ismernek.
2007. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az anyakönyvezető biztos meg fog emlékezni róla pár mondatban. A szertartás után ( nálunk legalábbis ) virágot adunk át az örömszülőknek. Tehát nem lehet megúszni. Annyit tudsz tenni hogy a főpróbán beszélsz vele hogy egyszerűen 1 mondatban mondjon valamit és ne ragozza túl. Róluk kell beszélni még ha fájdalmas is. Mi is végig vittük igaz nekem anyósomról és apósomról beszélt de nagyon szépen és tényleg csak pár mondatban.
2007. szept. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha szülő az elhunyt,illik. Mi úgy oldottuk meg,hogy az élő szülők kaptak egy-egy szál virágot,míg az elhunyt szülők székére tettünk egy-egy szálat,amit az esküvő után kivittünk a temetőbe.Ha vki könnyezik-sír a megemlékezéskor az egyáltalán nem baj.De szerintem illik róluk megemlékezni,egy

mondatban.Ez biztosan nem fogja rontani az esküvői hangulatot.

2007. szept. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj, de illik.

Nálunk is ez volt a helyzte, és az egész násznép megkönnyezte, ennyi tisztlet jár a halott szülőnek.

De ne félj ez nem fogja elrontani a bulit utána.

2007. szept. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
NEM MUSZÁLY. DE EZT ANYUKÁD TISZTELETÉRE ILLIK MEGTENNI. ILYENKOR LEHET. KELL IS SÍRNI. NEM SZÉGYEN,
2007. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan, hogy muszáj, nincs.

Az egész esküvő önkéntes dolog. Történt már víz alatt, helytetőn, ejtőernyővel, sőt meztelenül is. Hogy akartok -e élőzenét, versmondást, szülőköszöntést, vagy épp megmelékezést, ezt nektek kell eldönteni. Ez a nap a tiétek, nem az éles nyelvű Mári nénié, akinek esetleg meg akarnátok felelni...

2007. dec. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!