Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit csináljak az esküvőn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak az esküvőn?

Figyelt kérdés
Sziasztok 17,5 vagyok. Unokatesóm esküvőjére megyek most pénteken.Én a 3 uncsitesómon kivül senkit nem ismerek a 340 emberből. És akiket ismerek azok is 24-27 évesek és ők másokkal lesznek gondolom. Szal egyedül leszek. Táncolni nem fogok mert csak a mai disco/buli zenékre tudok táncolni..de akkor is részegen..Én meg nem akarok botrányt csinálni mert ha iszok nagy bulit csapok én csak hát ugye az ilyen 30-70 évesek nem értékelik :D Meg nem járatom le magam. A tervem..viszek magammal piát nemsokat, meg cigit..elmegyek az erdő mellé ..zenét benyomom és telón beszélek valakivel....Mert én ott halálra unom magam..Vagy mit csináljak mert ez a megoldás nagyon gáz...

2013. júl. 16. 16:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

"elmegyek az erdő mellé ..zenét benyomom és telón beszélek valakivel..."


Akkor inkább maradj otthon hasmenésre hivatkozva, mert ez már kifejezetten bunkó viselkedés.

2013. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha unokatestvéred esküvője,akkor szüleidet,unokatestvéred szüleit is ismerned kell,és gondolom nagyszülőket is.

És valószinű 340 emberből lesz még veled korú,ismerkedj.

2013. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ez a terved el se menjél.
2013. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
inkább egyáltalán ne is menj el
2013. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Én magára az egyházi esküvőre elmegyek. De tényleg az esti programon mit kezdjek magammal? Én mondtam anyámnak hogy hazamegyek az esküvő után. De nem engedi..Csak apám..nagyapám lessz ott meg az uncsitesóm szülei..ők meg ott mindenkit ismernek és nem velem lesznek eggyértelmű. Lesznek fiatalok persze..De mi? Menjek oda vkihez..szia mi távoli rokonok vagyunk csá haver vagy :D Vagy mi ? :D Sztem inkább bent befoglalom a bárt és minden koktélt megkóstolok :/
2013. júl. 16. 16:25
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ott az három uncsitesó, az nem elég társaság?
2013. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
De ők mindenkit ismernek + az eggyikel vagyok csak nagyon jóba. Meg hát ők ismernek mindenkit és nem hiszem hpgy végig velem lesznek :)
2013. júl. 16. 16:27
 8/27 acelsziv ***** válasza:
100%

gondolom az, hogy esetleg megismerkedj más emberekkel és megpróbáld jól érezni magad a lagzin fel sem merült benned.

Jobb ha el sem mégy, mintha ott hozol szégyent a rokonokra a viselkedéseddel.

2013. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Igazatok van de áhh nem is akarok elmenni az esti lagzira. De nem engedik hoyg eljöjjek..Inkább mondom a bárt elfoglalom.megpróbálok haverkodni a régi trükkömmel..Szia bocs van öngyujtód..és jön a beszélgetés :D Egyébként köszi a pár tanácsot :D
2013. júl. 16. 16:30
 10/27 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen bunkó parasztot el sem hívnék az esküvőmre.
2013. júl. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!