Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan kell táncolni egy esküvön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell táncolni egy esküvön?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és ha felkérnek táncolni miket tanuljak meg? még nem vagyok középsulis szoval nem jártam külön táncra.. milyeneket kellene tudnom szerintetek milyenek jöhetnek elő? köszi előre is a normális válaszokat:)
2013. júl. 9. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tangó, keringő, csárdás. Egyik sem olyan nehéz. Hagyod, hogy a fiú vezessen.
2013. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy esküvőn bárhogy, majd meglátod:)
2013. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Laktózmentestej ***** válasza:
Tanuld meg a vitustáncot.
2013. júl. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jó gyorsan....egy kis pia és hidd el bármilyen táncot tudni fogsz:)
2013. júl. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ó, erre szerintem ne készülj külön. Én is 15 éves voltam, amikor először voltam esküvőn és lakodalomban. Aki felkért, általában tudott is táncolni, úgyhogy ő vezetett. Meg amúgy is, ott nem a tánctudás számít, ez nem egy szalagavató. Arra majd megtanuljátok a táncokat külön-külön, profi tanártól. ;)

Az esküvőn meg engedd csak el magad, menni fog!

2013. júl. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!