Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőn nem az ifjú pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőn nem az ifjú pár ízlése hanem a vendégeké a fontosabb?

Figyelt kérdés
Unokanővéremnek októberben lesz az esküvője. De már most kitört a családi háború. Az unokatesóm és a leendő férje egy szusi étteremben ismerkedtek meg. Mivel nagy rajongói ennek az ételnek ez lesz a lakodalmi menü. Az én családom nagyon várja, de több nagynéni - úgy értem mindkét oldalon - meg más rokon már lázadozik. Hogy micsoda dolog ilyen "sz@rt" felszolgálni egy esküvőn. Mondják mindezt úgy, hogy soha életükben nem kóstolták. Miért ilyenek az emberek? Miért nem tudják felfogni, hogy azon a napon nem ők a főszereplők? Majd eszik húslevest mag rántott húst otthon :) Szerintetek?

2013. júl. 7. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
87%
Hú az tök jó, én imádom a szusit. Na de valahol érthető, ha ilyen extrém kajáról van szó, hogy valaki ódzkodik tőle, szerintem lehetne rájuk is gondolni annyiban, hogy nekik legalább rántott húst szolgálnak fel. Amúgy meg mondjuk a szusi éttermekben is vannak húsételek.
2013. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem én érezném magam a legkellemetlenebbül, ha a a bulimon az emberek fele rosszul érezné magát. Az esküvő a párról szól, a lagzi viszont a vendégekkel közös buli. Ha valaki ennyire pocsék vendéglátó, az ne rendezzen bulit, ünnepeljenek kettesben.
2013. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
94%
EGy nagyobb osszejovetelen tobb fele menut illik felszolgalni, tehat itt sem lehet egyfajta menut kinalni, ezert talan vegyesen kellene, regi, hagyomanyos, esetleg magyaros etelek, ami melle kerul a szusi, ez lenne az illo is, mivel egy eskuvo, az ifju part megtisztelik azzal, hogy elmennek, tehat igy illik varni is oket, szeretettel!
2013. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem a vendégsereg nem lesz túl elragadtatott,végig éhesek lesznek..lehet szerintem külön rendelni maguknak szusit,hogy zabálják azt,ha annyira nem tudnak vele várni.Éhes ember hogy táncol?
2013. júl. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
94%

Én azt mondom, hogy ha valakiket meghívunk valahova, bármilyen alkalomra, azért rájuk is kell gondolni. Például ha teszem azt fel a rokonság egy nagyobb része vegetáriánus, akkor nem hívjuk meg őket marhapörköltre, akkor sem, ha mi a végsőkig rajongunk érte, mert nem fogják megenni.


Az esküvő és az utána következő lagzi valószínűleg délutántól hajnalig tart, így azok a vendégek, akik undorodnak a szusitól, nem tudnak ezidő alatt semmit enni.

Gondolom, neked is van olyan étel, amit egyszerűen nem bírnál leerőltetni a torkodon még udvariasságból sem. Na, a szusi sokaknak ilyen.


Szerintem természetesen elsősorban ez az ifjú pár napja, de ha már vendégeket hívnak, azért nem árt az sem, ha ők is jól érzik magukat, hiszen ők is fontos személyek állítólag, másképp nem osztanák meg velük a fiatalok az életüknek ezt a jelentős pillanatát.

Úgyhogy az lenne a legjobb, ha kétféle menü közül lehetne választani, lenne egy szusi menü és egy hagyományos.

2013. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
89%
Én már kóstóltam, de nem szeretem és nem lennék elragadtatva, hogy egy esküvőn CSAK az lenne, és egész este nem lenne mit egyek. Mégis, aki nem szereti mit eszik? Kiszalad az abc-be venni magának egy perecet, hogy ne haljon éhen? Vagy inkább, hazamegy enni... Szerintem is bunkóság csak azt adni a vendégeknek, sokan nem szeretik. Legyen ez is, az is, mondjuk töltöttképoszta vagy a pörkölt helyett szolgáljanak fel sushit, de húsleves, krumpli, hús, legyen. Szerintem.
2013. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
96%
Azért a vendégek ízlését is szem előtt kell tartani. Annak aki ódzkodik a szusitól lehetne rántott hús, meg mondjuk sült lazac. Bár én imádom a szusit, de vannak akik nem szeretik az idegen dolgokat.
2013. júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
96%
Én pl nem szeretem a szusit... Egyszer ettem rosszul lettem tőle. Nővérem meg pl nem is ehet ilyen halas ételeket. Akkor mi ott éheznénk egész lagzi alatt?
2013. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
96%
Azért egy ilyen összejövetelen mások ízlését is érdemes figyelembe venni. Igaz, hogy ez a párról szól, de jobb esetben azt szeretnék, ha ezen a napon mindenki nagyon jól érezné magát. Ezzel nem is lenne amúgy gond, ha lenne más opció is. A hal alapból olyan, hogy nagyon sokan nem szeretik, pláne tartózkodnak tőle ha még nyers is. Szerintem a legegyszerűbb opció egy kis kompromisszumkészség lenne, alapból elég nagy ráfizetés lenne ha kifizetnek egy fix összeget az ételre aztán a násznép fele nem fogyaszt semmit.
2013. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
96%
Ha valakit meghívok, akkor az ő ízléséhez illik igazodni! Ez a lakodalomra is érvényes.
2013. júl. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!