Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit adhatnánk ajándékba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adhatnánk ajándékba a násznépnek?

Figyelt kérdés
Polgári esküvőnk lesz, fehér ruha nélkül, szűk családi körrel, és a legközelebbi barátokkal. Még vacsorát sem tartunk, mert szinte rögtön a szertartás után elutazunk. Szeretnék a megjelenőknek egy kis ajándékot adni, ezért frappáns tippeket várok. Mit adhatnánk? Köszönök!

2013. júl. 16. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy képet magatokról hűtőmágnes keretben. Írathattok rá egy kis szöveget, mondjuk: Köszönjük. Vagy ilyesmit.
2013. júl. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pici mézeskalács a dátummal, vagy jó felirat rá a "köszönjük" is.
2013. júl. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Én is képre gondoltam. A fotózás külföldön lenne, ezért egy képeslap szerű, de komolyabb keretet adnánk, amibe tudunk írni, malyd a képet is mellékelnénk, amikor meglesznek. Ezzel csak az a baj, hogy anyósomék örülnének, mert a fiuk esküvője, de a többiek, miért tennék ki? Szóval ezen még mondolkodunk.

A mézeskalács is cuki ötlet, pláne, ha saját készítésű. :)

2013. júl. 16. 13:06
 4/11 anonim ***** válasza:

Hová mentek nászútra?

Én onnan hoznék valami emléktárgyat, oké, nem pl. Athén felíratú bögrét, de pl. hűtőmágnes jó ötlet...+egy kreatív fotózáson készült kép

2013. júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Legelőször én is arra gondoltam, hogy onnan hozok valamit. Igazádól ott lesz egy kis szertartás menyasszonyi ruhában, fotók stb... De a lényeg, hogy ami itt, Budapestem lesz polgári esküvő, akkor tudjak adni valamit, mivel nem lesz itthon se vacsora se semmi.
2013. júl. 16. 14:38
 6/11 anonim ***** válasza:

És miért nem tartotok egy ebédet a szertartás előtt?

Amúgy én kitenném a képet, ha már elmegyek valaki esküvőjére, gondolom szeretem valamennyire, nem?

2013. júl. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kitennék, ideig óráig.
2013. júl. 17. 09:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a kép nem annyira jó ötlet. Egy távolabbi rokonomat, hiába is szeretem nagyon, nem biztos, hogy évekig a hűtőn akarom nézni a képét. Bocsi, hogy új ötlettel nem tudok szolgálni, de a fényképről mindenképpen lebeszélnélek!
2013. júl. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A fénykép szerintem is csak a szülőknek megfelelő.
2013. júl. 19. 07:31
 10/11 anonim ***** válasza:

furcsa, hogy nem lesz semmi eszem-iszom.

egy koccintás sem?


annyit azért illene.

2013. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!