Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire jön be az, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jön be az, hogyha valaki elkapja a menyasszonyi csokrot, az megy legközelebb férjhez? Van valakinek erről tapasztalata?

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 01:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bejött. :D
2013. júl. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy kedves babona. Legutóbb amikor esküvőn voltunk a párommal mikor volt a csokor dobás olyan lányok (3) kapták el akik közzül 1 szakított a barátjával, a másik egyedülálló, a harmadiknál pedig egyenlőre nem terveznek esküvőt.

Én nem kaptam el mégis én házasodok hamarabb (jövőre).

2013. júl. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet velem van a baj,de én ebben nem hiszek :D
2013. júl. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Egyik évben kettőt is elkaptam, rá 4 évre mentem férjhez :) nekem nem vált be.
2013. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Bátyámék esküvőjén a dobó csokor úgy volt megcsinálva, hogy 5 kiscsokorból állt össze, így öt lány kapta el.


Azóta hárman férjhez mentünk, a negyedik lány menyasszony októberben elsz az eküvője, az ötödik a hugom. Ők még nem terveznek esküvőt, de elég fix a kapcsolatuk.


Ez a majdnem négy esküvő, viszont 5 év termése, sőt hárman nem is ahhoz a fiúhoz mentünk hozzá, akivel azon az esküvőn voltunk.


Szerintem csak véletlen, hogy így jött ki. Aki az én csokromat elkapta még nem készül esküvőre egyáltalán, ez csak egy kedves babona és jó vele viccelődni ha bejön.

2013. júl. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Kétszer kaptam el a csokrot, egyszer mentem férjhez (egy másik pasihoz, 8 évvel a csokorelkapás után :D)

2013. júl. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én két évvel az esküvőm előtt kaptam el, a násznép nagyon kevés emberből állt, és tényleg én házasodtam legközelebb. Harmincnégy voltam akkor, és megvolt a barátom is, aki az esküvő előtt egy évvel jegyzett el. Az én esküvőmön ketten kapták el: Egy magányos patológus barátnőm, és a kétgyerekes főnököm egyszerre nyúltak érte, szóval nem jött be.
2013. júl. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

nálunk hugom kapta el és ő megy is jövőre férjhez...na de az egész csokordobás ilyen megrendezett volt kb...persze a többi lány direkt hagyta is, hogy ő kapja el:)

viszont ha egy bnőm kapja el, nem valöszinü, hogy jövöre férjhez menne...legalábbis egyiknél sincs kilátásban....

24L

2013. júl. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az enyémet egy 13 éves kislány kapta el. Akkor addig senki nem mehet férjhez a lagzis vendégek közül(20-26 éves lányok), amíg ő férjhez nem megy? Ugyan már...
2013. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Amikről én hallottam, ott általában úgyis azok akarták elkapni, akik tényleg szerettek volna megházasodni vagy volt komoly kapcsolatuk. A többiek inkább elbújtak, mert nem akarták magukat produkálni meg egy csokor virágért ölni egymást meg ugrálni magassarkúban-estélyiben...
2013. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!