Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik felkötni esküvőre a hajam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik felkötni esküvőre a hajam?

Figyelt kérdés
szombaton lesz egy esküvő ahova mint vendég mennem kell. a ruhám pánt nélküli ha ez számit:) ha ne kössem össze akkor milyen legyen? kivasaljam? vagy az tul hétköznapi? van féloldalas fufrum az lennt marad kivasalva mindenképp:) köszi előre is a válaszokat:) 15/L
2013. júl. 23. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugy viseled ahogy neked kényelmes,itt nem számit más.
2013. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem kell felkötnöd, ha nem akarod.

Lehet egyenes, hullámos, ahogy jól áll neked és szereted hordani.

2013. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
54%
szerintem nyugodtan felkötheted, de a javasolhatom inkább tűzd fel, mert nekem egy esküvőn fel volt tűzve és nagyon tetszett.:)))))
2013. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%

Arc- ill fejformától, és a fejdísztől függ.

Pl. Kate Middletonnak le volt engedve, és pont az egyszerűségétől volt gyönyörű.

Mindenkinek más áll jól. Erre való a fodrásznál a próbafrizura. Ott kipróbáltok többfélét, és majd meglátod, melyik a legjobb neked.


A lényeg, hogy ne nagyon kérd ki mások véleményét, mert mindig lesz, aki lehurog, és kedved szegi.

2013. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-es te végig olvastad a kérdést? Szerinted egy 15 éves lány a menyasszony?
2013. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ahogy gondolod és ahogy jól áll.


Én pl csinosabb kontyot csináltatnék, mert nagyon hosszú a hajam és hihetetlenül melegít.

De téli esküvőn leengedett, göndörített hajjal voltam.

Szóval, tedd ahogy jól esik :)

2013. júl. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én esküvőre,szinte mindig kiengedett hajjal megyek, beszoktam göndösíteni és pár helyen feltűzöm. Nekem ez áll a legjobban,hosszú a hajam,de hétköznapokra túl 'ünnepies' lenne. Olyan legyen,ami jól áll és jól érzed magad. Én például a kontyot nem tudom elviselni,nem tudom miért :D
2013. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#4 vagyok: bocs, azt hittem te vagy a menyasszony. :)
2013. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg úgy megjött a kedvem esküvőre menni :D Kár,hogy mostanában nem lesz
2013. júl. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek aranyosak vagytok:D végül szerintem kiengedem mert ugy jobban szeretem:) utolsó: nekem sajna nincs nagy kedvem menni csak azért megyek mert muszály de nem igazán ismerek ott senkit:///
2013. júl. 23. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!