Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hivatalos vagyok a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hivatalos vagyok a barátnőm esküvőjére, de sajnos ma tudtam meg, hogy meghalt nagymamám testvére. Mit csináljak? Menjek el az esküvőre, ami hétvégén lesz, vagy ne?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 19:24
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg, hogy mennyire volt kozeli rokon szamodra?

Na, meg a bnod milyen bno?! Legjobb vagy csak egy a sok kozul?


Nalunk mas volt a helyzet n.mamank halt meg a noverem eskuvoje elott 1,5 hettel, de megvolt tartva az eskuvo ettol meg. Persze mindenkinek hianyzott es hianyzik a nagyi, de ez egy olyan esemeny volt az ember eleteben, ami zajlik tovabb.

2013. júl. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak Te érzed, hogy mennyire tudnád elterelni a gondolataidat, mennyire tudnád jól érezni magad. Senki nem szólhat meg sem azért, ha elmész, sem, ha otthon maradsz. Megteheted, hogy csak a szertartásra mész, vagy akár azt is, hogy nem maradsz sokáig a lagzin, de azért a barátnődnek mindenképp mondd el, mi a szitu, ne essen feleslegesen rosszul neki.
2013. júl. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
nagymamám velünk él egy házban, a testvére messze lakott, de folyamatosan tartottuk a kapcsolatot, telefonált, meglátogatott minket. A barátnőm az egyik legjobb, igazi barátnőm.
2013. júl. 17. 19:34
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire érezted magadhoz az illetőt. A protokoll szerint nyugodtan részt vehetsz esküvőn, nem annyira közeli hozzátartozó, hogy elvárná bárki is, hogy szigorú gyászt tarts, még a legkonzervatívabb rokonok se.


A te érzéseiden múlik. Én amúgy azon az elven vagyok, hogy az élők a fontosabbak, a barátnődnek ez a nap biztosan meghatározó élmény. Hacsak nem rázott meg nagyon a rokon halála, én azt tanácsolom, inkább légy a barátnőd mellett.

2013. júl. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Anyukámék itt veszekednek, hogy hogyan vagyok képes megtenni ezt, hogy elmegyek...
2013. júl. 17. 19:43
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mész el, attól az elhunyt rokonnak jobb lesz? Nem.

A barátnődnek ez egy fontos esemény, menj el.

2013. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Mert mivel jobb ha otthon ülsz?Attól nem fog visszatérni,bár ez kicsit morbidnak hangzik,de akkor is.Ha ezt nem tudják elfogadni,akkor így jártak.Mellesleg ha a legjobb barátnő,akkor szerintem is ott a helyed.A szüleid majd megbékélnek.
2013. júl. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Emellett a barátnőd számít rád, és gondolom a vacsidat már rég kifizette, szerintem az lenne a bunkóság ha nem mennél. Max ne duhajkodj, de attól függetlenül, remélhetőleg csak egy esküvője lesz, a rokonod pedig attól nem tér vissza, és jobb se lesz neki akárhol is van, ha te otthon maradsz.
2013. júl. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várj pár napot, még valószínűleg az első sokk alatt vannak a haláleset miatt. Ülj le velük, mondd el nekik, amit érzel. Azt is, hogy sajnálod a halálesetet, hiányozni fog a rokon, de nem hozza vissza őt az sem, ha otthon ülsz. Ellenben a barátnőd számít rád, nem teheted meg vele, hogy hiába fizeti a részvételedet, és ráadásul a legjobb barátnőjét is nélkülöznie kell aznap.


Amikor az én esküvőm volt, nagyon számítottam a barátnőimre. A gyerekkori barátnőm különösen sokat segített, nagyon hiányzott volna, ha nem lehet ott valamiért. Egy másik barátnőm combig gipszelve jött el, nagyon örültem neki is, hogy meg tudta oldani.

2013. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Az élet megy tovább. Nem volt annyira közeli rokon a Te részedről. Ha szeretnél nyugodtan menj el az esküvőre. Az, hogy tőled azt várják, hogy maradj otthon és siránkozz egyenesen álszent dolog.

Érezd jól magad. Attól még tisztelheted a halottat és gondolhatsz rá ez után is. Ha meg otthon maradsz, attól még utálhatod is magadban. Nem értem a szüleidet.

2013. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!