Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Rámjön a hasmenés akárhányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámjön a hasmenés akárhányszor felhozza a párom az esküvő témát! Véletlen egybeesések, vagy valamilyen rejtett problémám van?

Figyelt kérdés

Már együtt vagyunk évek óta, gyermekünk is van. Én egészen addig elleneztem a házasságot, amíg őt nem ismertem, de azóta tényleg el tudom képzelni, hogy feleség legyek.


De akárhányszor szóbahozza, de ezt halál komolyan mondom, minden egyes beszélgetésnél amint szóba jön az esküvő (nem másé, hanem hogy majd nekünk lesz) elkezd görcsölni a hasam és rohanok a wc-re... Ez már kb 5-6 alkalommal előfordult.


Mi lehet ez?


2013. júl. 24. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet, hogy tudat alatt nem akarod, valami miatt elutasítod, rosszul vagy az ilyen fajta elköteleződésnek még a gondolatától is.

A lélek problémáira azonnal reagál a test és viszont. Ezek jelzések, amelyeket nem árt figyelni.

2013. júl. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy azt jelenti, hogy nem akarod, de tuti összefüggés van. Nekem pl állandóan hasmenésem van, mikor elutazunk valahova, pedig akarok menni.
2013. júl. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 poet1 ***** válasza:
100%
Szia nekem is volt hasonló. A stressz az oka. A stressz hatására fokozott ingerek érik a testet, a beleket pedig a fokozott állapot görcsös összehúzódásra készteti. Olyan mint a hashajtó
2013. júl. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Nem véletlen egyebeesés, hanem a belső feszültség testi tünetekben való megjelenése. Pont olyan, mint a vizsgadrukk: van, akinél hasmenéssel ját már annak is említése is, hogy egy hét múlva megy vizsgázni.


Nálad konkrétan valószínűleg azt jelzi, hogy nagymértékben irtózol, illetve iszonyodsz a szoros érzelmi kötelélektől, a végleges elköteleződéstől.

2013. júl. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne mossátok már állandóan egybe az esküvőt a végleges elköteleződéssel. Kérdezőéknek gyermekük is van, annál erősebb kötelék nincsen. Van, aki iszonyodik attól, hogy szerepeljen meg mások bámulják, nekem is gyomorgörccsel járt minden szóbeli vizsga meg amikor előadást kellett tartanom, irtóznék attól, hogy mindenki engem bámuljon (kéttanús esküvőről a család elvárásai miatt szó sem lehetne), de attól még képes vagyok az elköteleződésre és szoros érzelmi kapcsolatra. Lehet, hogy a kérdező is ilyen.
2013. júl. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, ilyen voltam. De ez már úgy érzem elmúlt. Már el tudnék képzelni egy olyan esküvőt, ahonnan nem szaladok el. :) Pont ezért lep meg, ez a fajta reakció!
2013. júl. 27. 15:45
 7/7 anonim ***** válasza:
f0s0l a házasságtól?
2015. márc. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!