Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A koszorúslányoknak szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A koszorúslányoknak szokott lenni "párja" egy esküvőn? 14/L

Figyelt kérdés

2013. júl. 24. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
igen
2013. júl. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlenül, viszont minket párba raktak mikor 8 évesen koszorúslány voltam, csak a menetnél voltunk így, a násznépből kaptunk egy korban és magasságban megfelelő fiút :) 6-15 éves korosztály


a legutóbbi esküvőn ahol voltam idősebb koszorúslányok voltak 14-20 körül, nekik nem volt párjuk


kérdezd meg a menyasszonyt

2013. júl. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi:)

(hát az esküvő csak fél év múlva lesz)

csak kíváncsi voltam

Tehát amikor bevonulunk pl:szirmokat szürunk akkor kell egy fiú mellé állni(mondjuk 2-3 fiú unokatesom is van aki velem egykorú)

2013. júl. 24. 17:16
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Hagyományosan igen.
2013. júl. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De a párt nem úgy értettem,hogy pasi!!
2013. júl. 24. 17:16
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Majd ahogy szeretné a pár. Kb 9 éves lehettem mikor esküvőn vonultunk az egyik helyről a másikra, meg kellett fogni a fiú kezét, akik elég hülyén voltak beöltöztetve, volt rajtuk egy széles szalag hastájékon, nem masnis, de annyi csúnya volt szerintem. :D Amikor megláttam őket, rögtön az jött le, hogy úristen, szegények, jó ocsmányul lettek felöltöztetve, csak utána döbbentem rá, hogy az egyikük kezét kéne fognom, persze a kicsik aranyosabbak voltak, hogy 3-4 évesen fogják egymás kezét, totyognak, na de én nem voltam hajlandó megfogni a kezét és szerintem kifejezetten csúnyán is néztem. Azóta se mertem visszanézni a videót :D
2013. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szirmokat szórtok szerintem nem lesz párotok. De az sem biztos,hogy lesz,ha a menyasszony nem mondta külön.

Én is számítottam szirmokra és uszály vivésre mint a filmekben de semmi ilyen nem volt.

Mi csak bevonultunk a pár előtt.


Ismét csak azt tudom írni,hogy érdeklődj az aránál. Lehet buborékokat akarnak vagy a manó tudja mit. :)


2. válaszoló

2013. júl. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
3-szor voltam koszorúslány, de egyszer nem volt "párom". Bevonuláskor párosával mentünk és csak lányok voltunk.
2013. júl. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi csak ketten voltunk koszorúslányok, így a két tanú volt a párunk :)
2013. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron voltam koszorúslány, nálunk mind a 6 koszorúslánynak volt párja. Az enyém nagyon helyes volt :$ :))
2013. júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!