Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy nagyon puccos esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon puccos esküvőre vagyok hivatalos külföldre augusztusban. Mit vigyek ajándékba? Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
A menyasszonyon Versace ruha, pasin Armani. Dress code: White tie
2013. júl. 12. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
csak nem a Vajna esküjére vagy hivatalos? :D
2013. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

A „White Tie” viselet a lehető legelegánsabb öltözet. Uraknak frakkot, speciális (piké) anyagú inget, mellényt és kézzel kötött csokornyakkendőt jelent. Kiegészítője a speciális escarpens cipő és a hófehér nadrágtartó. Hölgyeknek „White Tie” esetén nagyestélyi a kötelező viselet.


Ezzel megválaszoltuk a mit vegyek fel kérdést. Olyat vigyél ajándékba, amire van pénzed. Valószínűleg úgysem lesz túl hasznos, mivel egy ilyen pár háztartásában nem igazán vannak hiánycikkek. Szóval ha közel áll hozzád a pár, próbálj meg valami személyesebbet, mert ha mondjuk viszel egy mikrót (képletesen írom), valószínűleg kidobják, vagy eladományozzák, hiszen semmi szükségük rá.

2013. júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem készítettek ajándék listát? Esetleg kérdezz rá hogy mit vigyél. Nekünk mindig az első kérdések között van, ha semmi tippet nem adtak.


Esetleg készíts vagy készíttes pénzfát. :)

Szerintem frappáns és hasznos. Ennél hasznosabb nem is lehetne. :D

2013. júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez nagyon gáz lesz. A csajt az egyetemről ismerem, de soha nem volt felvágós. Tudtam hogy extrém gazdagok, de nem gondoltam, hogy egyszer nekem is részt kell vennem egy ilyen eseményen. Azt sem tudom, mi illik ilyen helyen, és mi nem. A pasiruhát meg honnan szerezzünk ilyen rövid idő alatt, mert nőit még talán. A férjem nem konfekcióméret, és csináltatni sincs már időnk. Egyáltalán vannak ilyen boltok itthon?
2013. júl. 12. 22:39
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Inkább mondd le. Egy hónap alatt képtelenség ruhát készíttetni és illemet tanulni, már meg ne sértődj... Már előre "lepuccosozod", akkor végig csak feszengenél, alighanem hibát hibára halmoznál, nagyon kínos helyzetbe hoznád azt a lányt, éghetne a feje miattatok. Nyugodtan pontozz le.
2013. júl. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem se menj el, ha ennyire nem tartozol ebbe a közegbe. Főleg, ha nem is vagytok ennyire közeli barátok. Nem bántani akarlak, félre ne érts, de valóban, ha valakinek egy ilyen esemény puccosnak tűnik, és nincsen kapásból a gardróbjából estélyi ruhája és frakkja, akkor nem való ilyen rendezvényre, ilyen emberek közé. Persze rajtatok kívül biztos sokan lesznek ott, akik nem odavalók, abból kiindulva, hogy titeket is meghívtak. Így sok kellemetlen szitu lesz az estéjükön, ez már most elkönyvelhető.
2013. júl. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én a helyedbe el sem mennék. Nem lenne pénzem(vagy szívem kiadni annyit) ilyen ruhákra, úti költségre, csak azért h egy kb ismerősömnek ott legyek az esküvőjén. Ebből a pénzből elmehetnétek nyaralni, azokat ruhákat valószínűleg az életben nem fogjátok tudni felvenni. Milyen már h drágább a vendég-ruhátok, mint amit a saját esküvőtökön hordtatok?
2013. júl. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A repjegyeket, és a hotel vouchert, meghívót is megozta a Fedex. Kifizetett mindent. Ezek után hogy mondjam le?


Nagyestélyim,koktélruhám, öltönyök vannak vannak itthon, azzal nincs gond, de frakk fehér mellénnyel nincs, mivel nem szokásunk valóban minden évben többször ilyen helyre menni. Mikor igent mondtam, fel sem merült bennem, hogy ilyet akarnak előírni, mivel a tesójának az esküvője is csak koktélruha- öltöny kombináció volt a képek szerint.

Meg azt mondta, hogy nem akar csak szűkkörűt (100fő lesz).

Nem tudom mi legyen. Ma nyakunkba vesszük a várost, ha nem jutunk semmire, holnap irány Bécs....

2013. júl. 13. 08:48
 9/13 anonim ***** válasza:
talán bérelhetnétek is?
2013. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azért lehet megkérdezném a menyasszonyt, hogy a férfi viseletet illetően mennyire veszik szigorúan a dolgokat, mondjuk fekete öltöny+ing+csokornyakkendő megfelel-e.
2013. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!