Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak a szertartásokra vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a szertartásokra vagyunk hivatalosak. Elmenjünk?

Figyelt kérdés

A párom haverja nősül.Igazából nem olyan nagyon nagy haverok,de középsulis koruk óta tartják a kapcsolatot, együtt dolgoznak néha, összefutnak... stb.

A minap hozta a meghívót a srác, és csak a polárira és a templomira vagyunk meghívva, az utána lévő kajálásra, bulizásra nem.

Ilyen esetben illik elmenni a szertartásra vagy "elhanyagolható"?


2013. júl. 30. 12:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem illik elmenni, ha már meghívtak személyesen. Esetleg ha postán küldte volna el a világ másik végéből, akkor azt mondom, hogy nem muszáj, ha nem akarsz.
2013. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem kell 200 km-t utaznotok, én elmennék.

Tényleg nem lehetnek valami nagy haverok, mert én pl. anyukámék szomszédait, meg hasonlóan távoli ismerősöket hívtam úgy, hogy csak a szertartásra.

2013. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Persze, elmennék. Gratulálok nekik aztán szevasz.
2013. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Igazából csak a srác hozta egyedül a meghívót!

A polgári itt lesz a városban ahol élünk, de a templomi a menyasszony városában, tőlünk kb 60 km-rel.Oda biztosan nem megyünk.

2013. júl. 30. 12:36
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem mindenki keretébe fér bele az, hogy haverokat, távolabbi ismerősöket meghívjanak a buliba, ezt nem feltétlenül kell rosszindulatnak venni. Illik elmenni szerintem, és nézzétek a jó oldalát: nem kell ajándékot venni, adni.
2013. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Ebben az esetben elmennék a polgárira. Mi is voltunk már így esküvőn és elmentünk.
2013. júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Elmentek megnézitek e polgárit, gratuláltok, aztán hazasétáltok. Egy hétvégi programnak is jó.
2013. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Én is ezt tenném, a polgárira elmennék, ha már helyben van, utazni nem utaznék a másikra. Szerintem ez így rendben van.
2013. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Azon a szombaton indultunk volna nyaralni... :S Így vagy este indulunk el, vagy kihagyjuk a polgárit...
2013. júl. 30. 12:41
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Én a nyaralást választanám. Szerintem megértik, hogy akkor mentek nyaralni, a vacsira úgysem mennétek, szóval olyan sok vizet nem fog zavarni, hogy nem mentek.
2013. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!