Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak a szertartásokra vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a szertartásokra vagyunk hivatalosak. Elmenjünk?

Figyelt kérdés

A párom haverja nősül.Igazából nem olyan nagyon nagy haverok,de középsulis koruk óta tartják a kapcsolatot, együtt dolgoznak néha, összefutnak... stb.

A minap hozta a meghívót a srác, és csak a polárira és a templomira vagyunk meghívva, az utána lévő kajálásra, bulizásra nem.

Ilyen esetben illik elmenni a szertartásra vagy "elhanyagolható"?


2013. júl. 30. 12:32
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom mint a 10-es, de lehet hogy ők másképp fogják ezt gondolni, és azt hiszik hogy kamu hogy pont azon a szombaton indulnánk.

Pedig a nyaralás időpontja már 2 hónapja meg volt, az esküvőt meg 1 hete tudtuk meg hogy lesz.


Ráadásul nem is gondoltuk volna, hiszen 1 éve vannak mindössze együtt, és 2 hónapja volt az eljegyzésük.Na de, ez mellékes :)

2013. júl. 30. 12:55
 12/20 anonim ***** válasza:
88%
Figyelj, szerintem nem fognak megsértődni, nem rosszból írom, de nem hiszem, hogy az lesz nekik a legfontosabb, hogy ti ott vagytok-e a szertartáson vagy nem.
2013. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem hiszem, hogy megsértődnek, mondjátok meg, hogy nyaralni mentek sajnos, de gratuláljatok, ha meg belefér az időbe menjetek el a polgárira és ott gratuláljatok.
2013. júl. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
60%

Így, h le van foglalva a nyaralás, biztos, h azt választanám.

De én már a meghívó átadásakor elmondtam volna, h nem leszünk itthon.

2013. júl. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
85%
Ha úgyis egy helyen laktok, beugorhattok egyik délután egy gratulálós képeslappal, amit eltehetnek tőletek emlékbe. Ez alkalommal elmondhatjátok hogy a nyaralásotokat már tavasszal lefoglaltátok, de nagyon örültök a hírnek és aznap biztosan sokat gondoltok majd rájuk.
2013. júl. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
3%
Ha van kedved elmész, viszel egy csokor virágot és kész. Ha nincs kedved, vagy más dolgod van, nem mész. Nem tudom mit kell ezen problémázni.
2013. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
70%

Általánosan: Én elmennék a szertartásra. Nálunk is volt vagy 40 ember, aki csak a szertartásra volt hivatalos (templomit nem tartottunk), és meglepődve tapasztaltuk, hogy a legtöbb ember el is jött, pedig vagy 50-60 km-t utaztak. Igaz, mi tartottunk a szertartás előtt a helyszínen egy vendégvárást, sütivel, üdítővel, szendviccsel (rokonok ipari mennyiségben készítették :D), így senki nem maradt éhen, aki csak arra jött, mi ezt előre meg is mondtuk. Sőt, valaki még így is adott nászajándékot, pedig arra végképp nem számítottunk :)


Konkrétan a ti esetetekben: Én is a nyaralást választanám, hiszen az előbb volt lefoglalva, de utólag áthívnám magunkhoz őket egy koccintásra, hogy gratuláltok :)

2013. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
39%
Én nem mennék el. Parasztságnak tartom azt, ha valakit csak az egyik részére hívnak egy esküvőre. Ez mifelénk nem szokás. Vagy nem hívnak meg egyáltalán, vagy meghívnak mindenhova. Nem mennék tehát el, mert ennél sokkal jobban veszi ki magát, ha azt mondja a haver, ekkor meg ekkor nősülök, kis esküvőt tartunk, de köv. hétvégén összeülhetnénk inni egyet.
2013. júl. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
84%
Küldjetek dísztávíratot, vagy egy kis ajándékot, mondjuk egy szép díszes könyvet, és menjetek el nyaralni.
2013. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Mi is meglepődtünk először hogy csak a szertartásra hívtak meg, mert erre felénk sem "divat" az ilyesmi.Sőt, mi is most először találkoztunk ilyennel.
2013. aug. 2. 07:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!