Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Botrányos esküvő elé nézünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Botrányos esküvő elé nézünk, hogy csináljuk?

Figyelt kérdés

Párommal régóta együtt vagyunk, és szeretnénk rövidesen összeházasodni. Boldog napot akarunk, olyat amire jó visszaemlékezni, elvileg ez a mi nagy napunk.

A gond csak, a család. :(

A lényeg, hogy az én családommal jól kijövünk, de a vőlegényem családjával egyáltalán nem. Olyannyira, hogy utálnak engem, legszívesebben kiűznének a világból. Párom is úgy kerüli őket, ahogy tudja. Ha találkozunk velük, az egész napunkat elrontják hangulatilag. Látjuk a szemükből a gyűlöletet, a lenézést. Többször próbáltunk már békülni, de hiába. Hazudnak, és mindig is szét akartak minket választani. Olyan csúnya dolgokat mondtak rám...és a legnagyobb gond, hogy a családomra. Azt mondták hogy ki kell a családomat röhögni, meg hogy nehogy már én szüljem majd az unokáját. Azt mondták nevetségesek vagyunk mi is, mindenki rajtunk röhög, akinek csak tudtak lehordtak minket. Nagyon nem szeretjük őket, megalázva és hülyének érezzük magunkat a közelükben. Hogy hívjuk így meg őket? Szüleim azt mondogatják muszáj meghívni őket, csak a szülei, de párom is minden erővel tiltakozik. Ráadásul ezzel tutira elrontanánk az egész ünnepet. Másik dolog, az én családom között is megy a vita, az egyik fontos családtagom ki is jelentette hogy ha meghívom xy-t az esküvőmre, ő biztos nem jön el. Már előre rosszul érzem magam ettől az egésztől. Csak mi vagyunk ilyen szerencsétlenek? Néha már azt gondolom, összeházasodunk mindenki tudta nélkül és kész.. :(



2013. júl. 30. 16:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
73%
Így már úgysem lesz álomesküvő. Szarul fogod érezni magad, ha ott lesznek, ha meg nem hívod meg őket, még jobban berágnak és azért bosszúskodnak. Szóval legjobb mindenki nélkül, sértődjön meg mindenki egyformán, vagy megérti a normálisabbja, hogy ti így akartátok. A szertartás után elhúztok valahova pár napra és az a pár nap lesz életetek legszebb napja :-)
2013. júl. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
65%
Keményen kell fogni őket. A baráti társaságom(10éves korunk óta ismerjük egymást, most felnőttként is ugyanaolyan a viszony:) ) egyik tagjának esküvőjén voltak balhés rokonok. Barátom rendvigyázásra kért minket én az első adandó alkalommal közöltem az ünnepet elrontani akarónál, hogy mégegy ilyen és az illetőt úgy kivágom az ajtón mint a szaros macskát. Miután az egyik rokon tovább folytatta, megfogtuk és az ajtón kihajítottuk. Visszajöhetett, de utána a rosszakarók úgy viselkedtek mint a kisangyal. Mert tudták hogy a következőnél 2 maflás is kíséri a dolgot.
2013. júl. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%
Én tuti nem hívnám őket meg. ez a ti napotok azt hívtok meg akit akartok!
2013. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, de annyira kiakaszt mikor okoskodnak. Az én családom megérdemli hogy meghívjuk őket, viszont abból oltári nagy baj lenne, ha a párom szüleit meg nem hívnánk meg. Még ennél is rosszabb lenne a helyzet. Lehet közlöm velük hogy ne haragudjanak, de nem lesz semmi, csak egy ebéd .
2013. júl. 30. 16:43
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

A párodnak kell eldöntenie, hogy az ő részéről kit hív meg és nem a szüleidnek. Ha ő nem akarja hívni a családját, akkor ne hívja. Miért kell erőltetni?

Vagy csináljatok egy két tanús esküvőt (bár lehet, hogy sértődés abból is lesz, de jócskán kevesebb a bonyodalom), vagy hívjátok meg a te szűk családodat, esetleg egy-két jó barátot, a párod meg ha nem akarja elhívni a családját, esetleg ő is hív néhány barátot, vagy ahogy érzi.


A te családtagodról nem tudom, miért nem akar elmenni, ha xy-t meghívjátok, lehet, hogy valami nagyon elmérgesedett viszony van köztük és nem tudnak egy légtérben meglenni? Akkor vagy eldöntitek, hogy a kettő közül kit látnátok szívesebben, vagy meghívjátok mindkettőt és aki akar jön, aki akar, otthon marad.

2013. júl. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
88%

szerintem mégjobban elmérgesedne a viszony ha nem hívjátok meg őket, ebben igazad van.

Egy ismerősömnek "két esküvője" volt, egy anyakönyvvezetőnél levő rövid ceremónia, és rá több hónapra egy rendes lagzi, amit már akárminek is el lehet nevezni.

Az elsőre meghívjátok az ő szüleit is, a másodikra nem , elvégre az már nem "házasságkötés", még akkor se ha akkor mentek templomi szertartásra ha olyat is akartok, mert jog szerint már házasok vagytok. A második bulit így már magatoknak csináljátok, és semmi közük hozzá, milyen rokonokat hívtatok meg és milyeneket nem.

2013. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azt tudom írni, mit az első válaszadó, mert nekem hasonló volt a felállás, mint nálatok. Mi ötfős esküvőt tartottunk, éppen a "kedves" család miatt. Amikor UTÓLAG cirkuszolni akartak, volt érv, amivel le lehetett állítani őket, mert már volt előzménye a cirkuszolásaiknak. Ennyi.
2013. júl. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez a helyzet nálunk.Mi meghívtuk őket,és hihetetlenül elrontották a hangulatot.Hála nekik,úgy érzem,hogy volt esküvőm meg lakodalmam,de minek...Felesleges pénzkidobásnak éreztem utána miattuk.
2013. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Van 2 tanús esküvő vagy nem hívjátok meg azokat akik között probléma van.

Amúgy meg ne a szüleid döntsék már el, hogy kit hívjatok meg... ha a párod sem akarja meghívni a szüleit akkor nem kell és kész.

Utálom azt a mondva csinált okokat, hogy "de ők a szülei" és??

2013. júl. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Aspartia ***** válasza:
100%

Én ha esküvőm lenne, nem verném nagy dobra, csak azokat hívnám meg, akik megérdemlik, és szolid kis baráti összejövetel lenne. Egy esküvőn jól kell érezni magadat, nem pedig azon aggódni, hogy "jajj mikor szólal már meg após-anyós, és mikor kezdik elrendezni a fesztivált?"


Ha tényleg ennyire rossz a viszony, és a párod se bírja a szüleit, akkor én örökre megszakítanám a a kapcsolatot velük. Ez elég radikálisnak tűnik, de ha iylenek ,akkor hadd főjjenek csak a levükbe. Hidd el nekem, ilyen embereket azzal lehet a legjobban bosszantani, ha látják rajtatok ,hogy boldogok vagytok! :)

2013. júl. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!