Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vásároltam egy mennyaszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vásároltam egy mennyaszonyi ruhát 53ezer ft volt. Ti mennyit kérnétek érte ha úgy döntök eladom?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 12:03
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
20-30 ezer körül adnék érte.
2013. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm..:)
2013. júl. 31. 21:39
 13/50 anonim ***** válasza:

ha nekem szükség lenne menyasszonyi ruhára,25,max 30-at kifizetnék érte,de többet én se ..........


amúgy szép tényleg

2013. júl. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:

köszönöm

:)

2013. júl. 31. 22:57
 15/50 anonim ***** válasza:
10%
Ja, hogy ilyen milanoos. Hát akinek jobb ízlése van, az meg se venné, vagy tényleg csak fillérekért, mert ez egy kínai oldal és kínai minőség. Kb. egy szinten van az ukrán ruhákkal, sőt még kicsit talán rosszabb, ukránt meg már 30 ezerért lehet venni hatalmas választékban...
2013. aug. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
35%

Maximum 10.000-et adnék érte, mert a linkelt ruha egy kínai másolatoldalról származik. Meglehetősen rossz a kialakítása és a minősége.


Ha van választásom akkor sem kellene, ha nekem fizetnének érte, de a piacon ennél többet nem ér, főleg használtan nem.

2013. aug. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
Annyiért inkább megtartanám :)
2013. aug. 1. 12:02
 18/50 A kérdező kommentje:

Akik azt irták hogy "szar a minösége" azok honnan tudják?

Láttátok?

Mert elöször én is ezen a véleményen voltam de nem fogok 100ezrekért kölcsönözni mert az a ruha ami Nekem is tetszett szalonból.."csak" 4 ismerösömön volt...Ez meg nem :)

Úgyis csak 1x lesz rajtam.Utána vagy szekrény vagy megy valamelyik szalonba.Mert több helyen is mondták hogy megvennék.

Olcsó husnak hig a leve...kinaiba is kilehet fogni a viszonylag jót...Nyilván nem my77,naomi,maxo,unisex mint a többi ruhám.De nyilván nem ezekbe a ruhákba fogok pelenkát cserélni :D

2013. aug. 3. 12:23
 19/50 anonim ***** válasza:
Ha megmarad akkor lehet szervezni egy TTD fotózást. Mit szólsz? :)
2013. aug. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
50%

"Akik azt irták hogy "szar a minösége" azok honnan tudják?Láttátok?"


Mivel alkalmi ruhákkal foglalkozom, láttam már elég ilyet, igen. 100% poliészter, bizonyítottan Kínából jön az összes, a varrás és a kialakítás gyenge, rossz minőségű. Ezen nincs mit vitatni.


"Olcsó husnak hig a leve...kinaiba is kilehet fogni a viszonylag jót...Nyilván nem my77,naomi,maxo,unisex mint a többi ruhám.De nyilván nem ezekbe a ruhákba fogok pelenkát cserélni :D"


Te ugye ezeket a my77 és hasonlókat nem mint "márka" emlegeted? Mert hogy enyhén fogalmazzak, ezek pont azok a minőségű ruhák, amikben pelenkát kellene cserélni, mert arra jók maximum.

2013. aug. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!