Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vásároltam egy mennyaszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vásároltam egy mennyaszonyi ruhát 53ezer ft volt. Ti mennyit kérnétek érte ha úgy döntök eladom?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 12:03
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:

10kg egy menyasszonyiruha?

Már megbocsáss de ez nevetséges.

Nekem a 3kg-s ruhám is nehéznek tűnt...

Van fogalmad milyen nehéz/sok 10kg?


Na és ez a végszó...a ruhám csodálatos volt..ha tetszik hanem..

Köszönöm Mindenkinek a segitséget!

2013. szept. 23. 14:05
 42/50 anonim ***** válasza:

"10kg egy menyasszonyiruha?

Már megbocsáss de ez nevetséges.

Nekem a 3kg-s ruhám is nehéznek tűnt...

Van fogalmad milyen nehéz/sok 10kg?"


Utoljára mondom el, hogy a szakmámból adódóan igen, értek hozzá, az évek alatt több száz, ha nem ezer volt már a kezemben. 10 kg egy abszolút normális súly egy jól merevített, tisztességesen bélelt menyasszonyi ruhának. Igen, nagyon nehéz néha felemelni őket, de épp azért is kerülnek a jobbak annyiba, mert nem spórolnak ki belőlük 5 réteget, ami a tartásukat, vonalukat megadja.


Így mellékesen csak annyit tennék hozzá, hogy 1 darab acélmerevítéses fűző súlya mozog 1.5-3 kg között, tehát ehhez képest egyáltalán nem sok 10kg egy valóban igényes menyasszonyi ruhára.


Inkább az a nevetséges, hogy fogalmad sincs az egészről, de ha hozzáértő választ kapsz, akkor vered a hisztit és fintorogsz, hogy nem úgy van.

2013. szept. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
A hangsúly azon van, hogy a legtöbb esetben nyilvánvalóan nem összehasonlítható a 600e+ Ft-ért értékesített és a 60e Ft-ért értékesített menyasszonyi ruha, viszont ettől még mind a kettő lehet szép és adott esetben a 60e Ft-os is megfelelhet a célnak ha valakinek elég az amit nyújt. Arra meg mondjuk kíváncsi lennék, hogy aki el akarja adni - és külföldről rendelte - fizetett-e utána ÁFA-t pl. :)
2013. szept. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

Utolsó: igen, pontosan.


A reakcióm arra született, hogy a kérdező mintegy felháborodottan kijelentette, hogy az ő ruhájából nyilván nem hiányzik anyag, ha 3 kiló volt, holott ponthogy ez az ékes bizonyítéka a hiányosságainak.


Nyilván nem vár el senki minőségi ruhát ennyi pénzért, de akkor ne is tüntessük fel úgy, mintha az lenne.

2013. szept. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
Fotóztam idén olyan ruhát ami az említett árkategóriába tartozik és meglepően jól nézett ki. :)
2013. szept. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Nem az árkategóriával van a baj. Lenge szabású, nem abroncsos stílusú ruhákból nagyon jó minőséget lehet kapni ilyen áron. De ilyenekből, amit a kérdező linkelt nem.
2013. szept. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
54%

Na és ez a végszó...a ruhám csodálatos volt..ha tetszik hanem..

Köszönöm Mindenkinek a segitséget!


Hahóóóó, ki maradt ki értő olvasás óráról általános iskolában?

A kérdezőnek, a most már férjének tetszett, sőt annak is, aki utána megvette a ruhát, sőt, még pár válaszolónak is, köztük nekem is. Miért veritek a nyálatokat még itt? :D Igen, tudjuk, csak a minimum 200 ezres ruha a jó, szerintetek...

2013. szept. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
9%
#47: Az értő olvasás nálad maradhatott ki. Senki nem verte a nyálát, egy félreértést próbáltunk feloldani, ami amúgy klasszul sikerült is. Ha neked ez "nyálverés" akkor leülhetsz, egyes. :)
2013. szept. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
54%
Ha odaírja a kérdező, hogy nem kér több a ruháját fikázó kommentet, és ti még írtok oda, akkor ki nem érti meg a dolgokat? :D Én itt befejeztem, szánalmas vagy a kis cimbiddel együtt, remélem ez lesz a legnagyobb örömöd :) A ruha igenis szép volt, a menyasszony ragyogott, szerintem ez fontosabb, mint a ruha ára :) Szép napot neked!
2013. szept. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
9%

A ruhát "fikázó" válaszból viszonylag kevés volt (ugye az értő olvasás?!). Én itt leginkább olyan válaszokat olvastam, amelyek azt kifogásolták, hogy az említett alsó (ár)kategóriás ruhát felső(ár)kategóriásként tüntették fel, holott nem az. A ruha ettől még lehet szép, ahogy írtam is, lehet jó is, simán megfelelhet az elvárásoknak (ha az elvárások a ruhával egy szinten vannak), de nem lesz "ugyanolyan" mint amiről másolták.


Ez ugyanaz mint amikor itt egyesek a kedvenc hobbifotósukat tolják és állandóan a "profi" és a "fullos felszerelése van" szófordulatokat használják olyan fotósok esetében akik számlatömböt még életükben nem láttak és alsó kategóriás eszközöket használnak. Nem baj, ha elégedett volt az illetővel, az sem baj ha ajánlja, a baj az, hogy valótlant ír róla.


Ha ezt nem lehet megérteni és emiatt szánalmasnak kell bélyegezni a másikat, akkor ezúton gratulálok. Azért legyen szép napod! :)

2013. szept. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!