Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vőfélynek kultúrált és poénos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vőfélynek kultúrált és poénos játékokat, ötleteket keresek, milyen lehetőségek/ötletek vannak?

Figyelt kérdés
Egy közös barátunk kértük fel Vőfélynek.Szerintünk megvan a tehetsége rá,de most fog előszőr ilyet csinálni.Nemszeretnénk se malac,se elcsépelt, erőltetett vagy szomrkodó-dolgokat sem.Szimplán azt szeretnénk,hogy mindenki jól érezze magát és jó hangulatban humorosan és ötletesen teljen a nagy nap!Tudnátok erre példákat ötleteket mondani?Előre is köszönöm!
2009. okt. 24. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én olyanra emlékszem, hogy ellopták a menyasszony cipőjét, hogy ne tudják megszöktetni (egy srác lekapta a lábáról, amikor a vőlegény elkapta). Mivel így nem szökhettek meg, vissza kellett szerezni a cipőt, de cserébe a vőlegénynek 3 percen keresztül folyamatosan dícsérnie kellett az új anyósát =]
2009. okt. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem olcsó és alaposan föl kell rá készülni, de megéri, mert hosszú időre belevonja a játékba a lakodalmas népet a lufipósta. Családoknén-páronként egy előre felfújt, héliummal töltött lufi, megcímzett képeslap, több golyostott. A vőfély kihirdeti, hogy mindenki írjon egy játékos fogadalmat az ifju pár részére. Felkötik a képeslapot és szélne resztik egyszerre, ahol leesik, ott postaládába dobják, és akié megérkezik azt az ifju pár "beválthatja" (Persze a képeslapon meg van szólítva a járókelő s, hogy legyen szíves a postaládáig eljuttatnia a lapot) sötétben méd led lámpácskát is lehet alá kötni, gyönyörű látvány, hogy egyszerre repül 40 fényes csillagocska.
2009. okt. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyenek voltak, nagyon jó hangulat volt! (2 barátunk is vőfély)

-ifjú pár megérkezésekor kaput tart a násznép (hosszú folyosót a kezük összefogásával), ezen át kell bújni a párnak, ahol leengedik a kezüket, és nem tudnak továbbmenni, ott csókot kell adni egymásnak.

-férjet, feleséget egymásnak háttal leültetni, kezükbe 1-1 cipőjük (mindketten fognak 1 férjcipőt, egy feleségcipőt). Kérdéseket feltenni, amelyikükre igaz, annak a cipőjét kell felemelni. Ha ugyanazt válaszolják, kapnak valamit. Kérdések pl. ki szemelte ki előbb a másikat? kiben fogalmazódott meg előbb az esküvő gondoloata? ki fog mosogatni? ki fog felkelni a síró gyerekhez?

-vőlegénynek bekötni a szemét. kb8 jelentkezőt felsorakoztatni, és a kezük megfogásából kell kitalálni, melyik a felesége. Viccesebb, ha 1 fiút is beállítanak a sorba

(Nálunk ez olyan jól sikerült, hogy első végig próbálásra meg akarta mondani a Párom, hogy melyik voltam én, úgyhogy a vőfély meg akarta kavarni, és újra az én kezem adta elé. Ő meg kérte, hogy hadd fogja meg az előző kiszemeltet is, így a végén az én 2 kezemet fogta, csak keresztben volt a kezem, úgyhogy mire rájött, már meg is csókolt.)

-anyósok-apósok vetélkedője. A 2 anyuka és a 2 apuka versenyzik egymással. Olyan kérdésekkel, mint mi volt az óvodai jele az ifjú párnak, mi volt az első szavuk, mikor jöttek össze, mikor esett az eslő csók, hol kérte meg a menyasszony kezét a vőlegény, hova utaznak nászútra, milyen országba szeretnének egyszer eljutni…

-menyasszony kiváltásáért (ha elrabolták) férjet dolgoztatni. Pl. szerenádot adjon, írjon szerelmes verset a násznép által összegyűjtött szavak felhasználásával (pl.gumipók, gépzsír…).

2009. okt. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A válaszokat nagyon szépen köszönöm!
2009. okt. 28. 21:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!remélem nem sértődsz meg de én nem kértem volna meg barátom közzül hogy legyen a vőfélyünk azért ehhez érteni is kell azért másabb ha egy hozzáértő vezényli le!
2009. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos már rájöttünk,de legalább nem az esküvőn,hanem még időben.Szóval igazad van.Amúgy szerintem nem a tehetséggel lett volna a baj,hanem a hozáállással,de azzal nagyon sajnos.ezért visszamondtuk,utánna meg megkaptuk,hogy akkot ennyit a barátságról is..
2009. nov. 5. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!