Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül az esküvői ruha bérlése?

Figyelt kérdés
Akik bérelték a menyasszonyi ruhájukat, illetve a vőlegény ruháját mennyibe került?
2013. aug. 7. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
120ezer körül.
2013. aug. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én ruhám 150 ezer volt, a férjemét megvettük, kb 60ért mindennel együtt.
2013. aug. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30-tól olyan 250-ig húzódnak az árak. Nagyon sokban függ attól, hogy hol, melyik márka és melyik évi a modell, de márkán belül fazon szerint is vannak eltérések (nyilván az alacsonyabb anyagszükségletű vagy nem annyira jó minőségű ruhákat olcsóbban adják el, így a kölcsönzési ára is olcsóbb lesz).
2013. aug. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az enyém 105e

A bolero, és fátyol nincs benne, az plusz 20

2013. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
30tól a csillagos égig, ahogy a megvételnél is... én mondjuk nem kölcsönöztem, mert annyiból megvettem egy egyszer viselt ruhát, a szalonos meg ki tudja, hányszor volt viselve, alakítva... és tovább is adtam, így a kettő különbsége csak 5000-ft volt :)
2013. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vőlegény ruháját nem éri meg, mellényestől 2 ingestől 40e volt megvéve.

Póting az az lesz, ami mar megvolt neki (csak nem kell:))

Öltönyt olyat választotunk, amit viselhet máskor is, ahol nem túl feltűnő egy elegáns öltöny...

2013. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

40-50 ezertől szerintem és hát felfelé simán bármeddig elmehet.

Az enyém pl. 190 ezer volt!

2013. aug. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem 180.000 ft de ebbe benne van a táncolós ruha is!

A párom öltönyét azt vettük mindennel ügyet,40.000 ft volt ebbe benne van az ing is! :)

2013. aug. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!