Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Más nem sajnálja a pénzt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nem sajnálja a pénzt arra, hogy esküvőre menjen?

Figyelt kérdés

Jövőhetén mennünk kellene egy esküvőre. A feleségemnek valami századik unokatestvérének az esküvője. Azt se tudom ki az.

Több mint 100 ezer forintunkba fog nekünk ez kerülni. Őszintén szólva abszolút nincs kedvem ennyi pénzt elkölteni erre. Szerintem felesleges pénzkidobás. Persze a feleségem szerint nem az és el kell mennünk.


Ti, hogy látjátok? Szerintetek is pénzkidobás vagy el kell menni mert illik?


2013. aug. 9. 19:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%

Biztos nem mennék... Azért oda új ruha kell, nászajándék, no meg gondolom a kocsi sem napelemmel működik amivel mentek. Pénzkidobás!!


29/N

2013. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
74%
Én sem mennék, ha ennyire távoli rokon.
2013. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
70%
Mi sem mentunk, mai napig hallgatjuk! 100 forintunkba kerult volna de a nagymama hisztijet nem akartuk elturni, meg azt hogy allandoan minden pihenonel meg keljen allnunk mert setalnia kell meg ilyenek... Szoval, ha nem kozeliek akkor nem kapjatok az arcotokba, de mi anyam temetesen is megkaptuk hogy ok eljottek Pestszentimrerol Pilisvorosvarra a temetesre de mi nem mentunk Hajduszoboszlora eskuvore... Es egyebkent tenyleg felesleges kiadas. Elmehetnetek belole inkabb nyaralni minthogy reszegeket nezzetek :)
2013. aug. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
65%

Én nem sajnálom, ha olyan embernek az esküvőjére hívnak meg, akinek tényleg osztozni akarok a boldogságában. De amikor az életemben egyszer látott x. rokonéról van szó, akkor én is húzom kicsit a fogam. Bennem ilyenkor győz az illemtudás, és megyek, hacsak nem sértenek meg nagyon az esküvőig :D.


Most is lesz egy esküvő... itt nem az a probléma, hogy nem szeretem a menyasszonyt (az ő ismerőse vagyok), hanem az, hogy nem szóltak időben. Nyári időpontra kb. másfél hónappal előtte kaptuk meg a meghívót, előtte azt sem tudtuk, hogy mikor lesz (csak azt tudtuk, hogy tervezik), ráadásul nem is számítottunk rá, mert a nővérének is volt esküvője, és a család oda sem hívott minket meg, pedig kb. annyira ismerjük mindkét lányt. Na most állhattunk neki átszervezni a programunkat... hogy a ruháról, benzinpénzről (Pestről vidékre), menyatáncpénzről, nászajándékról ne beszéljünk...


Szóval én ilyenkor elmegyek. De megértem azt is, aki erre azt mondja, bocs, de erre nincs ennyi pénzem. Főleg amennyi anyagias ember van, és amennyi pénzt elvárnak a vendégektől (mindegy, hogy alig jön ki a pénzéből, hogy bevétel nélküli egyetemista stb.).

2013. aug. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
71%

Ilyen távoli rokonéra én sem mennék. Új ruhák, nászajándék, esetleg menyecske tánc. Simán kerülne 100 ezerbe.

Pénzkidobás.

2013. aug. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
89%

ma 20:04

azért egy temetést egy esküvővel egy szinten említeni nem csak az illem ellen való de még bunkóság is

2013. aug. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
75%
Kizárt dolog! Találj ki valami váratlan kiadást, de 100 ropi? Nekem csak hatezer forintba került (nem kértek semmit sem, mert tudják, hogy így is egyik napról a másikra voltam), de még így is 2 hónapig spórolni kellett... Azt tudom, hogy én esküvőre így, ha nincs pénzem nem megyek, ha van sértődés ha nincs.
2013. aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
74%

Huh...több, mint 100 ezer?!

Én se mennék! Az egy havi fizum!

Mi kerül ennyibe ennél az esküvőnél?

2013. aug. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
44%
Ezzel az egésszel csak az a gond, hogy egy héttel előtte semmiféleképpen nem illik lemondani, azt, hogy sokba kerül, valószínű eddig is tudtátok.
2013. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
50%
Mi kerül ennyibe? Nászajándék kettőtöknek 20-30 ezer, ha messzire kell menni benzin. Új ruhát minek venni esküvőre? Nekem van egy csinos esküvőre járós ruhám, és minden esküvőre abban megyek, senki nem emlékszik rá mi volt rajtam 1-2 éve. Férfiaknak meg öltöny, ing és kész, azért az az alap ruhatár része szokott lenni mindenkinek. De ha nem találkoztok velük egyébként, akkor ne menjetek.
2013. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!