Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek jó ez a kalkuláció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ez a kalkuláció? Mit felejtetettem ki a listából? Kérlek írjatok tapasztalatokat, észrevételeket! Esküvőszervezés

Figyelt kérdés

A következő költségvetést készítettem el 100-120 főre, falusi lagzi...

- Jegygyűrűk 70.000,- (55.500, - ért már megvettük, és júliusban megvolt az eljegyzésünk. :)

- Meghívók 5 - 6.000,- (Én készíteném otthon - eljegyzéskor már csináltam mintát és jól sikerült)

- Dekoráció 10.000,-

- Esküvői torta: 30- 35.000 (Rendelnénk)

- Étel: 2500/fő - így 250 - 300.000,- jönne ki (tyúkhúsleves, pörkölt, sülthúsok, franciasaláta, fasírt... éjfélkor töltött káposzta)

- Italok: egy táblázat alapján készítettem számításokat ez kb. 220 - 260.000,- jött ki

- Sütik: házilag 500,-/fő, tehát kb. 50- 60.000,-

- Zenész: 30.000,-

- Fotós: egyik barátunk

- Menyasszonyi ruha, cipők, menyecskeruha + kiegészítők: 80.000,- (szomszéd faluban van egy kölcsönző)

- Öltöny, ingek, nyakkendő: 40.000,-

- Menyasszonyi csokor + virágok (templomba is): 50.000,-

- Templomi szertartás: 15.000,-

- Polgári szertartás: 10.000,- ??? (Ebben nagyon nem vagyok biztos mennyibe kerül

- Vőfély. 50.000,-

- Videós: sógorom

- Terembérlet: 30.000,-

- Esküvői emlékkönyv + gyűrűpárna: 5.000,-

- Szakács + felszolgálók: 20 - 20.000,-

- Fodrász: 5.000,-

- Műköröm: 5.000,-

- Hintó: ajándék

- Vendégek szállítása: 20.000,-

- Egyéb költségek (abroszok vásárlása, köszönetajándék...): 50.000,-


Kell még számolni valamivel? Van olyan összeg, amivel szerintetek nagyon mellélőttem?

A válaszokat előre is köszönöm! :)


2013. aug. 12. 14:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Szerintem (mar ha etteremben lesz a lagzi), akkor a pincerek-felszolgalok es a terem berleti dija igazan benne lehetne az etel+ital araba.

Ha nem etterembe lesz, akkor erdemes fel millas kifizetes eseten elgondolkozni, hogy nem lenne - e ott olcsobb?!

Marmint nem lenne felszolg. es terem dij.

2013. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

En is mindent magam csinaltam egyebkent, de a csokrom muvirag volt (Meskan vettem-7000huf volt szallitassal) es a lanyomnak fogom adni az eskuvojen, tobb mindennel egyutt. Mindenki azt hitte egyebkent, hogy valodi..

A koszoruslanyok viragat pediv piacon vettem. Darabjat (szep nagy, izleses csokort) 1500 huf-ert.

Az asztalon szinten mu iragok voltak, bar ott a tobbi diszites miatt senkit sem izgatott.

2013. aug. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom! Mi is magunk készítettük a meghívókat, de még így is 25 ezerbe került a kb. 60 db!

Dekorálni is magunk dekoráltunk, ehhez vettünk különböző anyagokat, de kb. 30-40 ezer még így is lett!

Nálunk igaz több fajta étel volt, de még úgy is,hogy a csirkék felét a leveshez, meg a sültcsirkéhez ajándékba kaptuk, a pörköltek alapanyagát is, úgy jött ki kb. ennyibe,mint ahogy te számoltad, de inkább picivel többre!

Az ital szerintem ok!

A ruhát te tudod, gondolom azt már kinézted. Öltöny, nagyjából ok. Virág dísz is kijöhet ennyiből. zenész, ha egy lesz, akkor ok.

A többi szerintem nagyjából ok!

2013. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem étteremben gondolkodunk... de még lehet hogy mégis amellett döntünk.
2013. aug. 12. 15:01
 5/26 anonim ***** válasza:
A dekoráció és a meghívó nekem is kevésnek tűnik. Egy szebb szalvéta ennyi embernek már önmagában 10 ezer forint, és azért gondolom, ennél többet terveztetek...
2013. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A meghívónk egyszerű lesz, egy lapból 2 db jön ki. Kellenek hozzá matricák, egy ív kb. 300,- és olyan papír vagy szalag, amivel átkötöm... Lehet kicsivel több lesz mint 5-6.000... de nem biztos... Reménykedem :)

Dekoráció: Köszönöm az észrevételt... a szalvétákra hirtelen nem is gondoltam... :) De az mehet az egyéb költségek címszó alá... :)

2013. aug. 12. 15:18
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Először is....Gratulálok nektek sok boldogságot! ;)

Másodszor.... pár helyen van egy kisebb nagyobb hiba a számításodban de kb jól számoltál felveszlek dolgozni :D rendezvényszervező vagyok ;) írj egy üzit bármiben nagyon szívesen segítek ;)

2013. aug. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

a dekort és a meghívót is simán ki lehet hozni ennyiből :)


aki 25E-et költött sk 60 személy meghívására, az hogy csinálta??? Aranyozott volt a papír?? :O

2013. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2013. aug. 12. 15:48
 10/26 anonim ***** válasza:

Én a szakács, felszolgálónak keveslem a 20-20 ezret. Egy ekkora lakodalomban minimum 4 pincér kell, de inkább 5-6, hogy ne kelljen sokat várni az ételekre, mindig "töltve legyenek a poharak", és ehhez kell ennyi ember. És 5 ezer forintért nem fognak 12 órát talpalni.

Zenésznél is keveslem a 30 ezret, megkérdeztétek már? A többi szerintem kb-re stimmel.

2013. aug. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!