Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek kb. hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kb. hány éves korban ideális manapság egy nőnek férjhez menni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 20:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Ez inkább kapcsolat, mint életkorfüggő...


24-30 között amúgy szerintem

2013. aug. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
83%
Aki 30 körül meg nem ment férjhez az nagy valószínűséggel vén lány marad... Es aki azt mondja, hogy azért nem megy férjhez mert nem akar az hazudik! :)
2013. aug. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Mi mindketten akartunk gyereket, de úgy alakult, hogy sajnos betegség miatt nekem nem lehet. Erről nem tehetek. Szóval aki csak a gyerek miatt megy férjhez, előbb tapasztalja ki, egyáltalán lehet e neki. Nehogy úgy járjon mint mi. Mondjuk mi szerelemből házasodtunk, de attól még nagy csapás volt ez a dolog:(


27/N (aki azt írta 25 évesen ment férjhez , de gyerek nem lesz) az én voltam

2013. aug. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Nos, 19 vagyok, most kezdem az egyetemet, nekem 3 év, 22 leszek mikor végzek.. Elkezdek majd dolgozni, ha meglesz a megfelelő partner, összeköltözünk, 1-2 év együtt élés után, vagyis olyan 25 környékén lenne ideális nekem. Most úgy vagyok hogy tuti nem akarok gyereket, de ha meggondolom magam, így bőven jó lesz majd, lesz még idő rá :D Persze van aki ennél korábban, van aki később akar, ez mindenkinek más. :)
2013. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Gauracandra válasza:
Ez szerintem érettség függő .de ha egy nő pld nem akar gyereket akkor minek megy férjhez?Mert csak azért hogy legyen egy legális lepapirozott szexpartnere annak mi az értelme.A házasság lényege a gyerek és család .A család gyerek nélkül olyan fél család.
2018. júl. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
A 18. válaszoló vagyok, 23 évesen mentem férjhez ugyanahoz, akivel az előző válasz írásakor 4 éve jártam 19 évesen 😀
2018. júl. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Én szintén 23 évesen fogok férjhezmenni, idén nyáron.

4 év együttlét, 3 év együttélés, 2 év jegyesség után :)

A leendő férjem éppen nem lesz 30.

2019. jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
Soha. Csajok, őseink nem véletlenül emancipáltak.
2020. jún. 25. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
7 év kapcsolat után mondanám csak ki az igent, általában annyi idő alatt ismered ki igazán a másikat. Sajnos saját tapasztalat, nekünk hamarabb volt és megbántam.
2022. aug. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!