Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Minden lány a nagy napról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány a nagy napról álmodozik. Eskövőről, megtervezi a ruhákat, a helyszínt meg stb. én soha nem terveztem, soha nem is érdekelt. Akkor most ez baj? Velem van baj?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 23:50
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

*esküvőről

bocsánat:/

2013. aug. 16. 23:51
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nekem sem volt soha fontos. Magában az összeházasodás számomra fontos de a körülötte lévő felhajtást nagyon nem szeretem.
2013. aug. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
38%
Nem, ez engem sem érdekelt soha. Egyrészről szimplán nem izgat, másrészről pénzkidobásnak érzem és a megszervezését nyűgnek.
2013. aug. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
40%

:D

Azért nem minden lánynak ez a fő szempont, van akinek az álmai között sem szerepel hogy Ő oltár elé fog menni

Én is csak kényszerből fogok valamikor nősülni, mert amilyen mázlim lesz olyan nővel fogok összeakadni aki pont házasság párti, én meg nem

21/F

2013. aug. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%
Én is ilyen voltam mindig, esküvőt se akartam. Végül mégis lett férjem, de nem én ragaszkodtam hogy vegyen el, csak mivel külföldi, az ügyintézés meg állampolgárság intézése könnyebb volt egy kicsit (rövidebb várakozási idő). Amúgy megfelelt volna ha csak együtt élünk. Az esküvő se volt nagy felhajtás, csak néhány embert hívtunk egy vacsorára.
2013. aug. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
4-es vagyok. Hozzátenném, hogy az összeházasodás nekem is fontos, csak nem kell hozzá nagy felhajtás.
2013. aug. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
58%
Nekem az a lényeg hogy azzal házasodjak akit igazán szeretek és ő is engem. nem a felhajtás érdekel,és nem is fog :) persze azért lesz lagzi :P
2013. aug. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
27%

Alapból a feltevés nem helyes. Nem ismersz minden lányt a világon, így nem tudhatod, hogy mire vágynak.


Egyébként meg beléjük nevelik, hogy várják a "nagy napot".

2013. aug. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%

Ez egy utalatos sztereotipia, hogy a media a nöket ilyen hazassag-es esküvömanias, divatorientalt bolondnak allitja be.

Sosse erdekelt az esküvö, nem almodoztam rola (ketszer mentem ferjhez) nem szoktam ruhakat probalgatni a tükör elött, nem hordok tüsarkut hetköznapra. Attol meg nö vagyok, jobban is, mint nemelyik plazacica.

2013. aug. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
46%
Én nem. Sosem szeretnék férjhez menni, csak ha jogilag, törvényileg rákényszerítenek valami kapcsán. De akkor is letudom majd a kéttanússal. :)
2013. aug. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!