Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek mikor lesz ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor lesz ebből esküvő? (Csak normális válaszokat várok! )

Figyelt kérdés

Szóval a helyzetünk elég bonyolult és összetett. Már 4,5 éve vagyunk együtt a párommal. (Egy hónapja megvolt az eljegyzésünk) Már januárban megkérte a kezem... majd megvettünk a karikagyűrűket és megtartottuk az eljegyzést. (Már ez sem volt túl egyszerű...) Azóta többször felhoztam a témát.. hogy beszéljük meg mikor lesz... stb... de ő nem nagyon akar erről beszélni...

A fő probléma az, hogy összeköltözni nem nagyon tudunk... lenne hely náluk is, nálunk is (Külön lakész/külön ház), csak ha én költözöm akkor onnan nem tudnék eljárni dolgozni (Viszont a munkám nem akarom feladni, mert nagyon jó helyem van) Ha ő költözik, ő nem tud bejárni dolgozni...Azaz elég bonyolult lenne és nem túl gazdaságos...

Én megértem és tudom, hogy nem egyszerű... csak úgy vagyok vele, ha nem is tervezünk, akkor biztos nem jutunk egyről a kettőre...

Mi a véleményetek? Lesz ebből előbb utóbb esküvő?


2013. aug. 20. 21:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek egy autót és egyikőtök járjon be azzal dolgozni.
2013. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%

Abszolút meg tudlak érteni, bár van valami, ami szerintem nem volt túl logikus.

A házasság elengedhetetlen velejárója, hogy összeköltözzetek, tehát mivel már megkérte a kezedet, egyértelmű, hogy idővel terveztétek az összeköltözést. Miért nem vártatok az eljegyzéssel? Így nagyon fura helyzet alakult ki, jegyesek vagytok, de még egy percet sem éltetek együtt, ergo nem is ismeritek egymást igazán.

Mi sem élünk együtt, bár mi még csak három éve vagyunk együtt, de egészen biztos, hogy csak akkor fogunk összeházasodni, ha működik az együttélés is.

2013. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

szerintem előbb az összeköltözésen kéne ennyire erőlködnöd nem az esküvőn.


El vagy jegyezve ráértek előbb legyen lakhatás legyen megoldva a melóba járás. Ha 3 év múlva mész férjhez az sem baj mert nem maradsz le semmiről.


csak nyugi.

2013. aug. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%

Hm, tipikus esete a "Nesze egy gyűrű, most pár évig kussolj!"-nak. :)

Ennyit jelent manapság az eljegyzés... Nem a házasodási szándékról szól egyeseknél, hanem az időhúzásról. Most őszintén, ha még esély sincs rá jelenleg, hogy összeköltözzetek, akkor hogy akarsz vele összeházasodni??? Bár az együttélés előtti eljegyzés kb olyan komolyságot sejtet, hogy ajjaj... :)

2013. aug. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Hát igen, előbb össze kéne költözni, utána esküvő...
2013. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%

Autó, összeköltözés.


Összeköltözés nélkül mi értelme az eljegyzésnek? Az ilyenekből az esetek 99%-ában csak válás lesz, vagy a házasságig sem jutnak el.

2013. aug. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
58%

Összefoglalva: kihisztiztél egy eljegyzést, a nagy büdös semmire, és most a házasság kihisztizésére készülsz.

Légy észnél! Lakva ismerszik meg az ember! Te még csak nem is laksz együtt a pasiddal, ha most gyorsba összeházasodtok sem fogtok együtt lakni...

A sorrend kicsit felborult!

Remélrm nem fogod felcsináltatni magad, hogy elvegyen!

2013. aug. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%
Köszönöm, hogy lepontoztál kedves kérdező... (Tudjuk, valaki más volt..) De feltételezem, a "csak normális válaszokat várok" című mondatból te is érzed, hogy valami gáz van veletek. Először eljegyzés, utána esküvő, aztán gyerek, és a végén összeköltözés? Amúgy szexeltetek már?
2013. aug. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem tudom megérteni,hogy gondolsz olyanokra,hogy esküvő,amikor még az összeköltözést sem tudjátok megoldani,mert egyikőtök sem enged.Pedig az együttélés/házasság egyik fontos kelléke a kompromisszum.Ha tényleg össze akartok házasodni,akkor oldjátok meg az összeköltözést.Áldozatot kell hozni érte.Vegyetek autót,mint ahogy mondták már előttem is,vagy az egyikőtök keressen új munkát.Én is elköltöztem anno otthonról,pedig tuti jó melóm volt,de muszáj volt,mert a férjem ott nem igen kapott volna munkát,nekem volt egyszerűbb,de egy pillanatig nem bántam,mert így most együtt lehetünk.
2013. aug. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Senkit nem pontoztam sehogy... de látom itt megint kezdőnek a bunkó megjegyzések... kihisztiztél egy eljegyzést... meg felcsináltatod magad... Nem ismertek... De jobb is...Könnyű ítélkezni...Megint bebizonyosodott, hogy KÁR volt itt kérdezni...
2013. aug. 21. 08:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!