Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vidéki vendégek elszállásolása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéki vendégek elszállásolása?

Figyelt kérdés
Milyen módon oldottátok meg? Eddig úgy néz ki, hogy van kb 25 vidéki vendégünk, akit el kellene szállásolni. De drága szállást semmiképpen sem szeretnénk. Akik voltak ilyen helyzetben, hogy oldották meg? Milyen szállás típust választottatok?
2013. aug. 22. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami környéken olcsóbb apartman vagy valami, pár ezer Ftért már lazán meg lehet szállni.
2013. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk a vendégek egy része a szüleim, nagyszüleim, nagynénéim házában aludt. Volt olyan messzi barátnőm, aki közeli barátnőmnél, páran vettek ki szállást (maguknak fizették, mert már előtte nap is itt voltak, és maradtak utána is, kirándultak a környéken), és volt, aki hazament. Aki kért szállást, az rokonnál, barátnál aludt, nem is volt ebből gond, nem néztek sóhernek minket, legalábbis erre következtettünk, mert az esküvő kétszeresét kaptuk vissza pénzben plusz ajándékokat is kaptunk bőven.
2013. aug. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Bemesz egy olcso,de igenyes szallodaba es megkerdezed,hogy mennyi kedvezmenyt tudnak adni,ha 10-12 szobat szeretnel egyszerre lefoglalni.Aztan eldontod,hogy van-e akinek te allod a szallas koltseget,a tobbieknek pedig megmondod,hogy az X szallodaban,X osszegert szallhatnak meg ha akarnak.

Osszeirod hany szoba kell osszesen,es Te visszaigazolod a foglalast a szallodanak a nevlistat mellekelve,hogy valoban megkapjak a kedvezmenyt.

A legjobb kedvezmenyt akkor kapod,ha eleve a szalloda ettermeben lesz a lagzi.

2013. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Kollégiumban szállásoltuk el a vendégeinket 2 éjszakára, mert ők is előző nap jöttek.

Fejenként 2500 ft volt, gyerekeknek 2200 ft éjszakánként.Azért ezt a megoldást választottuk, mert olcsó volt (mi fizettük, ez volt a természetes, ha már elvárjuk, hogy többszáz kilómétert utazzanak) és 500 méterre volt a lagzi helyszínétől, így gyalog is vissza tudtak sétálni és az autókat is ott tudták hagyni.

2013. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Mi is apartmanban szállásoltuk el őket,kaptunk kedvezményt is,mert nem főszezonban volt az esküvőnk.Természetesen mi fizettük mindenkiét,ezt tartom normálisnak,hiszen a vendégeink.Arra azért érdemes figyelni,hogy vannak olyan szálláshelyek,ahol nem lehet 1 éjszakára csak minimum 2-re szobát foglalni.
2013. aug. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

3-as vagyok, latom jol le lettem pontozva.Egyebkent nekem ez a munkamhoz tartozik, nem a sajat eskuvommel peldaloztam.

Azt hittem,ha azzal meg lehetne oldani a vendegek elszallasolasat,hogy kihuzzak a kanapet a nappaliban,vagy satrat allitanak az udvaron,akkor nem kerult volna ide a kerdes.

Masreszt korant sem kotelezo mindenki szallasat kifizetni,a tobbseg nem is teszi,csak nagyon kozeli hozzatartozok,vagy pl a tanuk eseteben.

2013. aug. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Semmi sem kötelező,ha esküvőről van szó,de ha már meghívunk valakit,akkor nem hagyjuk,hogy bármit is fizessen,ennyiből az éttermi számlát is megkaphatnák,azon felül persze,hogy adtak ajándékot,hiszen az "jár".
2013. aug. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! De kezd elegem lenni ebből az oldalból. Egy másik kérdésemnél mindenkinek zöld kezet adtam. Utána mindenféle százalékok jelentek meg. Nekem is estek. Utána már tanultam az esetből, nem nyomok semmire, de úgy látom, hogy magától is adja a százalékokat. Úgy látszik, hogy az oldal jobban tudja, hogy nekem mennyire hasznos egy válasz.
2013. aug. 24. 10:21
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem csak te pontozol,hanem mindenki,aki ezen az oldalon jár.A kérdezőnek ugyanúgy csak egy szavazata van,mint mindenkinek.Hogy neked mi a hasznos,azzal a rendszer nem foglalkozik,azt csak te tudod.
2013. aug. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!