Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti az esküvőtökre meghívtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti az esküvőtökre meghívtátok a vendégek párjait is? Vagy ez hogy szokás?

Figyelt kérdés
Páromék családjában lesz egy esküvő, de kikötötték, hogy senki nem viheti a párját. Emiatt van, aki el sem megy. Engem mondjuk nem zavart, én mondtam, hogy menjen el nyugodtan, főleg, hogy ő viszi, meg hozza a nagyszüleit. Csak tegnap mondtam anyukámnak, ő meg úgy gondolja, hogy ez bunkóság. Szerintetek? Nálatok hogy volt ez?
2013. ápr. 15. 11:48
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
84%
A miénkre is eljöttek, itt gyakorlatilag csalàdtagnak szàmítanak, szerintem így természetes!
2013. ápr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
84%
Ilyent még nem hallottam. Én tuti nem mennék el.
2013. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
84%
igen, ez bunkóság
2013. ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
81%
ez tényleg bunkóság. illik meghívni a vendégek párjait is. akkor is, ha a pár (mármint a leendő férj és feleség) még csak nem is ismeri.
2013. ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
82%
Ilyet én sem hallottam még. Szerintem az a természetes, hogy a meghívottak viszik a párjukat, ezt én is bunkóságnak tartom.
2013. ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
egyik ismerősömék is így csinálták. szerintem is bunkóság. a mi esküvőnk is limitált volt, mindössze 40en voltunk (szűk család és szűk baráti kör), de inkább nem hívtam meg a nem olyan közeli barátokat, mintsem ne engedjem a párjukat. a legjobb barátnőm párja pl nekem is barátnak számít, ő is fontos.
2013. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
24%
Természetes kérés,nem biztos,hogy a keretbe mindenki belefér,de nálunk annyira nem szokás.Én biztosan nem sértődnék meg,de valami miatt az emberek természetesnek veszik,hogy a pártjuk nélkül sehova.Mi az idétlen sértődések miatt,senkit sem hívunk meg,kivéve a tanúkat.Az egyik tanú felesége viszont még így sem fogta fel,hogy nincs meghívva,megjelent a teljes famíliával.
2013. ápr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
92%
7. a senkit sem meghívás tiszta sor, a kéttanús esküvőre nyilván egyedül kellene érkeznie a delikvensnek, nem a pereputtyával. de vkit a párja nélkül meghívni szerintem gáz. együtt vagyunk jó ideje, egy család vagyunk, a lagzin mellette szeretnék ülni. igen, egy esküvőn szeretném, ha a s.eggemben lenne és nem ácsorognék egyedül mint 20 évvel ezelőtt 16 évesen és félismeretlenekkel sem szeretném udvariasságból áttáncolni az estét.
2013. ápr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
85%

Bunkóság... múlt nyáron volt az másodunokatestvérem esküvője. És meghívták a páromat, pedig még nem is találkoztak vele.

Amikor ballagásom volt én is meghívtam a másodunokatestvérem párját pedig nem is ismertem.

2013. ápr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
95%
7: szerintem nem természetes a kérés, hiszen a családba nemcsak a vérrokonok tartoznak, hanem az ő párjaik is. Hogy nézne ki, hogy az unokatestvéremet meghívom, de a férjét nem? Ő nem a rokonom? A másik az, hogy ez egy buli is, ahol az emberek táncolnak is, azt pedig jobban szeretik a párjukkal.
2013. ápr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!