Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ahol nincs menyasszonytánc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol nincs menyasszonytánc csak vacsora, mikor adják oda a vendégek a borítékokat és az ajándékokat?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 12:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk volt tánc, de volt akitől ajándékot kaptunk, mivel volt vőfélyünk, ezért ő bemondta, a vacsora előtt, mikor ott molyoltunk csoportképekkel, meg koccintásokkal, hogy most van az az időpont, mikor az ifjú párnak át adhatják az ajándékot a vendégek.


Valami időpontot ki kell találni és el kell mondani, mert különben csak szenved mindenki, hogy de mikor menjen oda és hogy, és hova tegye stb.

2013. ápr. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk nem volt tánc, se vőfély, vacsora végefelé mindenki talált magának egy megfelelő időpontot, amikor odajött az ajándékával köszönteni. Amúgy megteheted, hogy előkészítesz egy asztalt az ajándékoknak.
2013. ápr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
2-es ez nyilván függ attól, hogy hányan vagytok, mert az 50-60 emberrel ez már bajos, hogy majd mindenki talál magának időpontot. Lehet neked fel se tűnik, de a vendégeknek szar ám, mikor ott szorongatják amit adnának az asztal alatt és akkor nézik, hogy na mos, na most, na most oda tudunk menni, áááá basszus leült hozzájuk a Kati néni, az lesz vagy fél óra.
2013. ápr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
2-es vagyok, nálunk 50-en voltak. Azért mondtam az asztalt, hogy ne kelljen szorongatni, hanem lerakhatják.
2013. ápr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Értem, de mire odajut addig hova teszi. Már gondolom a vendégek nálatok se csak lelökték egy szó nélkül, hanem odamennek, odaadják, puszi-puszi, gratulálnak, örültök egy sort stb. hogy AZTÁN hova van téve az egy más kérdés.
2013. ápr. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Aki meg borítékot ad, az is csak úgy leteszi az asztalra, ja persze. Én nem tenném le, mert csúnyán pórul járhat az ifjú pár.
2013. ápr. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%
Kedves 6-os, azért egy boríték elfér a kis elegáns retikülben is!
2013. ápr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk sem volt vőfély, a sógorom (aki a párom tanúja volt) koordinálta az eseményeket. Még a szertartás előtt bemondta, hogy a szertartás után illetve az ebéd előtt fogadjuk a gratulációkat és az ajándékokat, mindenki akkor adta. A sógornőm ott állt mögöttünk a táskájával, hogy el tudja tenni a borítékokat, illetve egy asztal volt kikészítve a tárgyi ajándékoknak. Nem volt kavarodás :)
2013. ápr. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%
7. Akkor most már végképp nem értem. Arról volt szó, hogy asztalra kell tenni az ajándékot nem? Elviszem a kis elegáns ridikülben a borítékot az asztalig, aztán ott leteszem. És utána meg azt lesem, mi történik a borítékkal.
2013. ápr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
8. Ezt már viszont értem, és tökéletesnek tartom.
2013. ápr. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!